کدخبر:
201061
تاریخ انتشار:
۱۹ بهمن ۹۶
چاپ
چاپ
|
0 نظر
چاپ
دسته خبر
:

خطاب به 13 نماینده گیلان؛ باور کنید رسیدگی به مشکلات موسسات مالی، عملی فراجناحی است!

خزر: باید از نمایندگانی که از امضای این نامه طفره رفته اند، پرسید واقعا رسیدگی به وضعیت مردمی که مدت هاست با مشکلات ناشی از سومدیریت ها در موسسات مالی دست و پنجه نرم می کنند، مهمتر از جناح بندی سیاسی شما نبوده است؟

به گزارش خزر، روز گذشته محمود صادقی، نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی اسامی 76 تن از نمایندگان مجلس شورای اسلامی که طی نامه‌ای به هیئت‌رئیسه مجلس شورای اسلامی خواستار سؤال از رئیس‌جمهور در خصوص وضعیت مؤسسات مالی و اعتباری غیرمجاز شدند را افشا نمود. اگرچه سوال نمایندگان از رئیس جمهور در خصوص مشکلاتی که این موسسات برای مردم رقم زده اند، اقدامی شایسته و مطلوب است اما متاسفانه گویا نمایندگان گیلان به این موضوع مهم هم از دیدی جناحی نگریسته اند!

شاهد این ادعا اینست که از میان 13 نماینده گیلان تنها امضای 4 نماینده اصولگرا یعنی ذبیح‌اله نیکفر، جبار کوچکی‌نژاد، محمود شکری و اسداله عباسی در زیر نامه به چشم می خورد و خبری از دیگر نمایندگان مجلس نیست. حتی افرادی چون مهرداد لاهوتی و محمدحسین قربانی هم که مواضع سیاسی کاملاً اصلاح طلبانه نداشته اند، ترجیح داده اند تا طرح سوال از رئیس جمهور را امضا نکنند!

باید از نمایندگانی که از امضای این نامه طفره رفته اند، پرسید واقعا رسیدگی به وضعیت مردمی که مدت هاست با مشکلات ناشی از سومدیریت ها در موسسات مالی دست و پنجه نرم می کنند، مهمتر از جناح بندی سیاسی شما نبوده است؟ شما قبل از اینکه نماینده حامی دولت باشید، نماینده حامی ملت هستید و می بایست در چنین مواقعی فراجناحی عمل کنید ولو اینکه برخی منافع بعضاً حزبی تان در خطر بیافتد.
خطاب به 13 نماینده گیلان؛ باور کنید رسیدگی به مشکلات موسسات مالی، عملی فراجناحی است!
#نمایندگان گیلان #موسسات مالی غیرمجاز


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای سیاست
تازه های سیاست
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
201061 1