کدخبر:
201103
تاریخ انتشار:
۲۱ بهمن ۹۶
چاپ
چاپ
|
0 نظر
چاپ
دسته خبر
:

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان: رویکرد جدید اداره کل تعاون و کار در ۵ حوزه کارورزی و طرح تکاپو و روستا تعاون است

خزر: سایر مراکز کارافرینی و حتی اشخاص حقوقی و حقیقی و تعاونی با ایجاد زیر ساخت می توانند نسبت اخذ مجوز پشتیبان اقدام نمایند و این درگاه برای همه فعالین اقتصادی باز است.

به گزارش خزر، مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان گفت: برای تضمین برگشت تسهیلات و ایجاد اشتغال پایدار و جلوگیری از انحراف طرح لزوما باید کلیه طرح های مشاغل خانگی تحت پوشش پشتیبان باشند.

پشتیبان علاوه بر ارایه خدمات حمایتی در جهت استحکام ساختار تولید و خرید تضمینی محصول گام برمی دارد.

محمود ایزددوست در تشریح ابعاد توسعه اشتغال فراگیر روستایی گفت: از بین ده مرکز کارافرینی فقط یک مرکز موفق شده با ایجاد زیر ساخت در حوزه تولید خوراک دام و طیور و آبزیان وکشتارگاه در قالب سرمایه گذاری کنسرسیوم گام های موثری بردارد، و موفق شده مجوز پشتیبان آبزی پروری و پرورش ماهی بصورت استخر پیش ساخته و مجوز کارگزاری بیمه را دریافت نماید و این نوید را می دهیم در صورت موافقت جهاد استان در ۱۱ گرایش دام و ماکیان بومی و کرم ابریشم و زنبور عسل این شرکت در سطح استان پشتیبانی خواهد کرد.

ایزددوست درادامه تاکید کرد که سایر مراکز کارافرینی و حتی اشخاص حقوقی و حقیقی و تعاونی با ایجاد زیر ساخت می توانند نسبت اخذ مجوز پشتیبان اقدام نمایند و این درگاه برای همه فعالین اقتصادی باز است.

مدیرکل تعاون و کار و رفاه اجتماعی گیلان ضمن تاکید بر اشتغال جوانان فارغ التحصیل گفت: در سطح کشور اولین تفاهم نامه همکاری اشتغال با سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی با مرکز اطلاع رسانی و خدمات مشاوره کارافرینی با ابتکارات مجموعه اداره کل تعاون و کار تنظیم شده است که در این راستا اغلب کارشناسان عضو نظام مهندسی کشاورزی گیلان در سطح استان در امر تولید و اشتغال مشارکت خواهند کرد.

محمود ایزددوست در راستای تاکید استاندار مبنی بر بکارگیری جوانان در امر تولید واشتغال گفت: مجموعه اداره کل تعاون و کار دقیقا منویات استاندار را درحوزه ایجاد اشتغال و تقویت شبکه های استارتاپ ها و مشاغل خرد و زود بازده را اجرا می کند.
وی اظهار امیدواری کرد: سایر دستگاه های تخصصی که رسالت صدور مجوز فعالیت را دارند، مسئولانه در امر اشتغال مشارکت داشته باشند.

مدیرکل تعاون وکار درخصوص استفاده جوانان در پست های مدیریتی توسط استاندار گفت: اقدامات اخیر استاندار مبنی بر بکار جوانان حامیان دولت در پست بخشدار نوید بخش بوده.

او خواستار تداوم روند بکار گیری جوانان در پست های مدیریتی بالاتر جهت کادر سازی مدیران آینده شد.

مدیرکل تعاون وکارورفاه واجتماعی در ادامه گفت: این اداره کل فاقد مشاور امور جوانان است و اظهار نظرات افرادی تحت عنوان مشاور جوان و نقد نحوه بکارگیری جوانان در سمت بخشداری توسط بعضی افراد دیدگاه اداره کل تعاون وکار نبوده و بلکه دیدگاه شخصی افراد است.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان: رویکرد جدید اداره کل تعاون و کار در ۵ حوزه کارورزی و طرح تکاپو و روستا تعاون است
# مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان #محمود ایزددوست #گیلان


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای اجتماعي
تازه های اجتماعي
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
201103 1