کدخبر:
201201
تاریخ انتشار:
۲۳ بهمن ۹۶
چاپ
چاپ
|
2 نظر
چاپ
دسته خبر
:

مسئول ستاد قالیباف، فرماندار سیاهکل می شود؟!

خزر: حتی اگر با کمی اغماض، از انتصاب جهانگیری به عنوان معاون فرمانداری لاهیجان بگذریم، باید گفت تحقق انتصاب وی به عنوان فرماندار سیاهکل، گام بزرگی در تکمیل پازل انتصاب اصولگرایان در دولت روحانی به خصوص پس از روی کار آمدن سالاری در گیلان، است.

به گزارش خزر، مدتی پس از انتصاب دکتر سالاری به عنوان استاندار گیلان، موج تغییرات در فرمانداری های گیلان آغاز شد. تغییراتی که البته دامنه اش چندان فراگیر نبود. حالا هم با توجه به انتصاب معاون سیاسی جدید، بعید است حداقل تا استقرار کامل جمشیدنژاد و تسلطش بر اوضاع، دوباره تغییر فرمانداران به سوژه اول رسانه ها تبدیل شود. وقفه ای که می تواند برای برخی دوستداران خدمت به مردم از کسوت فرماندار، فرصت طلایی برای رایزنی با نمایندگان باشد.

اخبار منتشر شده در فضای مجازی اما حکایت از بروز تغییرات احتمالی در راس فرمانداری سیاهکل دارد. در همین راستا از برخی مسئولین فعلی به عنوان گزینه های احتمالی تصدی بر فرمانداری سیاهکل نام برده می شود. معاون فعلی برنامه‌ریزی و امور عمرانی فرمانداری لاهیجان یکی از این گزینه هاست. 

آریا جهانگیری پاشاکی که ریاست اداره درآمد مشترکین شرکت آب و فاضلاب روستایی گیلان و پیش‌تر هم مدیریت امور آب و فاضلاب روستایی در شهرستان‌های لنگرود، لاهیجان و سیاهکل را در کارنامه خود دارد، در حال حاضر معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری لاهیجان است. بنا بر آن چه در رسانه ها منتشر شده است، وی در انتخابات یازدهمین دوره ریاست جمهوری، از فعالان ستاد محمدباقر قالیباف در شهرستان لاهیجان و به قولی رئیس (اینجا را بخوانید) یا دبیر آن (اینجا را بخوانید) بوده است. 

حتی اگر با کمی اغماض، از انتصاب جهانگیری به عنوان معاون فرمانداری لاهیجان بگذریم، باید گفت تحقق انتصاب وی به عنوان فرماندار سیاهکل، گام بزرگی در تکمیل پازل انتصاب اصولگرایان در دولت روحانی به خصوص پس از روی کار آمدن سالاری در گیلان، است چرا که هنوز زمان زیادی از اعطای پست مدیریتی توسط رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان به مدیر روابط عمومی ستاد رئیسی در گیلان نمی گذرد و انتصاب یک فعال ستاد قالیباف به عنوان فرماندار سیاهکل آن هم در روزهایی که شعار حمایت از جوانان اعتدالی در گیلان سر داده می شود، همچون آبی است که بر آتش شوق و اشتیاق اعتدالیون ریخته می شود!

پی نوشت: پایگاه اطلاع رسانی لاهیگ تصویر زیر را تحت عنوان حضور " آریا جهانگیری پاشاکی و حجت رفیع پرهیزکار در میتینگ انتخاباتی محمدباقر قالیباف" منتشر کرده است!
مسئول ستاد قالیباف، فرماندار سیاهکل می شود؟!
#آریا جهانگیری #فرمانداری لاهیجان


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
نظرات خوانندگان
جمال
خزرانلاین درود متاسفانه لاهیگ در خبرها صداقت ندارد. این عکس مربوط به انتخابات ۹۲ است. مدیرلاهیگ ناکنون در لاعیجان ازشصت نفرحمایت و۲۰۰نفر مخالفت کرده. در ظاهراصلاح طلب است ولی در انتخابات مجلس مخالف ندیمی وموافق پایداری بود. شما ببینید چرخش کدام بیشتر بوده است. آقای ساعی با خودت چند چندی؟
سه شنبه، 24 بهمن 13968:55:17
مخالفمموافقم
پاسخ به اين اظهار نظر
پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند
نام*
پست الکترونیک
وبلاگ

بی نام
سلام بخشدار سیاهکل نمیخواد عوض بشه شوراها و دهیاران وکارشناسهای فنی ناراضین از این خانوم
يکشنبه، 21 بهمن 139711:29:20
مخالفمموافقم
پاسخ به اين اظهار نظر
پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند
نام*
پست الکترونیک
وبلاگ

پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای سیاست
تازه های سیاست
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
201201 1