کدخبر:
201251
تاریخ انتشار:
۲۵ بهمن ۹۶
چاپ
چاپ
|
0 نظر
چاپ
دسته خبر
:

احتمالاً تا پایان دوران نمایندگی تان، استیضاح وزیر جهاد کشاورزی به قوت خود باقی است!

خزرآنلاین: در آخرین مورد، حسنی که بیش از یک ماه و نیم قبل در گفتگویی مدعی شده بود که وزیر جهاد کشاورزی بیش از دو هفته دیگر در وزارت خانه حضور نخواهد داشت، اکنون در گفتگویی دیگر مدعی شده استیضاح حجتی به قوت خود باقی است و وی بیشتر از یک هفته بر سر کار نخواهد ماند!

به گزارش خزر، حضور وزیر جهاد کشاورزی در گیلان و توهین وی به یک کشاورز با حواشی بسیاری همراه بود. حواشی که به نظر می رسد عزم محمدصادق حسنی، نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی را بر استیضاح وزیر جهاد کشاورزی راسخ تر کرده است. با این حال تا به امروز پیگیری های حسنی و لاهوتی (البته اگر پس از حضور وزیر جهاد کشاورزی در لنگرود از استیضاح وزیر منصرف نشده باشد) تنها محدود به تعیین ضرب العجل هایی شده که معمولاً با گذشت زمان، هر بار هم تمدید می شود. 

در آخرین مورد، حسنی که بیش از یک ماه و نیم قبل در گفتگویی مدعی شده بود که وزیر جهاد کشاورزی بیش از دو هفته دیگر در وزارت خانه حضور نخواهد داشت، اکنون در گفتگویی دیگر مدعی شده استیضاح حجتی به قوت خود باقی است و وی بیشتر از یک هفته بر سر کار نخواهد ماند! حالا اینکه چند ماه یا چند سال دیگر باید از آن دو هفته معروف بگذرد تا حجتی به پای میز استیضاح برود، سؤالی است که باید برای تحقق آن، به انتظار نشست.

جالب آنکه حسنی بر این موضوع تاکید کرده که هیچ تغییری در استیضاح محمود حجتی وزیر جهاد کشاورزی حاصل نشده و تمام 89 امضا استیضاح به قوت خود باقی است.

در پایان امید است تا پیش از انتهای دوران نمایندگی محمدصادق‌حسنی وضعیت وزیر جهاد کشاورزی مشخص شود، زیرا به نظر می‌رسد که استیضاح حجتی تا پایان دوران نمایندگی حسنی به قوت خود باقی است!
احتمالاً تا پایان دوران نمایندگی تان، استیضاح وزیر جهاد کشاورزی به قوت خود باقی است!
#محمدصادق حسنی #استیضاح وزیر جهاد کشاورزی


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای سیاست
تازه های سیاست
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
201251 1