کدخبر:
201265
تاریخ انتشار:
۲۶ بهمن ۹۶
چاپ
چاپ
|
1 نظر
چاپ
دسته خبر
:

نامه جمعی از فعالان ستاد دکتر روحانی به استاندار گیلان؛

انتصاب فرماندار منتسب به قالیباف، نتیجه‌ای جز دلسردی جوانان اعتدالی به همراه ندارد

خزر: ما به عنوان جمعی از جوانان حامی دولت از جنابعالی به عنوان جوانترین استاندار کشور و نماینده عالی دولت در استان گیلان، انتظار داریم که ضمن توجه به ظرفیت‌های جوانان، اجازه ندهید منتسبان به قالیباف، همان فردی که در دو دوره متوالی مناظرات انتخابات ریاست جمهوری، تمام تلاش خود را برای تخریب وجه رئیس جمهور محبوبمان به کار بسته است، با فشار نماینده مخالف دولت، بر کرسی حساس فرمانداری تکیه زده و عهده دار نمایندگی دولت در شهرستان شود.

به گزارش خزر، همین دیروز بود که استاندار گیلان در مراسم تودیع و معارفه معاون سیاسی استانداری، با تاکید بر لزوم استفاده از جوانان در مناصب گوناگون، گفت: به مدیرانی که به جوانان اعتمادی ندارند، اعتماد نخواهم کرد.

شاید اگر غیر از سالاری، هر استاندار دیگری چنین اظهاراتی را بر زبان می راند، می شد خیلی زود آن را در طبقه شعارهای پرطمطراق اما بی فایده، بایگانی کرد و به دست فراموشی سپرد اما انتصاب اخیر سه بخشدار جوان نشان داد جوانی، خصلت مورد توجه جوانترین استاندار کشور است و شاید جوانان اصلاح طلب و اعتدالی گیلان پس از سال ها در کانون توجه قرار گرفته اند و توانایی هایشان مورد اعتماد قرار گرفته است. 

با این حال، اخیراً انتصاباتی در استان به وقوع پیوسته است که نشان می دهد برخی مدیران استانی با انتصاب افرادی که وابستگی شان به طیف مخالفان پروپا قرص دولت واضح و روشن است، منافع شخصی خود را بر منافع عمومی دولت ارجح می دانند.

در همین راستا جمعی از فعالین ستاد دکتر روحانی در قسمتی از نامه ای که نسخه ای از آن به تحریریه خزرآنلاین ارسال شده است، در واکنش به انتصاب احتمالی یک فعال ستاد قالیباف به عنوان فرماندار آتی سیاهکل، نوشته اند: 

از اعلام نتایج انتخابات ریاست جمهوری و پیروزی چشمگیر رئیس جمهور محبوبمان تا به امروز، انتصاباتی در شهرستان‌های لاهیجان و سیاهکل به وقوع پیوسته که در تضاد کامل با سیاست های دولت اعتدال بوده است. انتصاب مسئول روابط عمومی ستاد حجت الاسلام رئیسی در گیلان به‌ عنوان رئیس مرکز بهداشت لاهیجان در روزهای اخیر یکی از چندین موردی بوده که موجبات دل سردی جوانانی را فراهم کرده است که تمام تلاش خود را در راستای پیروزی دکتر روحانی در انتخابات ریاست جمهوری و دفاع از گفتمان اصلاحات و اعتدال به کار بستند.

حالا هم در خبرها، احتمال تصدی یک فعال ستاد قالیباف بر منصب فرمانداری سیاهکل به میان آمده است که اگر محقق شود، نتیجه‌ای جز دلسردی جوانان اعتدالی به همراه ندارد. جوانانی که دل در گرو اعتلا و پیشرفت کشور عزیزمان داشته و با طیب خاطر و از صمیم قلب، اعتدال را به عنوان روشی برای زنده نگاه داشتن تفکر اصلاح طلبی و حرکتی منطقی در راستای تامین منافع و مصالح کشور می دانند.

ما به عنوان جمعی از جوانان حامی دولت از جنابعالی به عنوان جوانترین استاندار کشور و نماینده عالی دولت در استان گیلان، انتظار داریم که ضمن توجه به ظرفیت‌های جوانان، اجازه ندهید منتسبان به قالیباف، همان فردی که در دو دوره متوالی مناظرات انتخابات ریاست جمهوری، تمام تلاش خود را برای تخریب وجه رئیس جمهور محبوبمان به کار بسته است، با فشار نماینده مخالف دولت، بر کرسی حساس فرمانداری تکیه زده و عهده دار نمایندگی دولت در شهرستان شود.
انتصاب فرماندار منتسب به قالیباف، نتیجه‌ای جز دلسردی جوانان اعتدالی به همراه ندارد
#دکتر روحانی #دولت تدبیر و امید


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
نظرات خوانندگان
هادی صفری
مرگ بر اعتدال گر غرب گرا
يکشنبه، 29 بهمن 139617:21:42
مخالفمموافقم
پاسخ به اين اظهار نظر
پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند
نام*
پست الکترونیک
وبلاگ

پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای سیاست
تازه های سیاست
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
201265 1