کدخبر:
201299
تاریخ انتشار:
۲۷ بهمن ۹۶
چاپ
چاپ
|
0 نظر
چاپ
دسته خبر
:

حواشی قراردادهای مشاوره در دانشگاه علوم پزشکی دوباره بالا گرفت!

خزرآنلاین: باید از ریاست دانشگاه علوم پزشکی گیلان پرسید ایشان دقیقا به چند مشاور نیاز دارند؟ چند قرارداد تاکنون تحت عنوان مشاوره با اشخاص حقیقی و حقوقی آن هم بدون برگزاری یک مناقصه عادلانه، منعقد شده و نتایج این هزینه کرد از سبد بیت المال برای مشاوره های گوناگون چه بوده است؟

به گزارش خزرآنلاین، حواشی قراردادهای مشاوره در دانشگاه علوم پزشکی گیلان بار دیگر بالا گرفته است. پس از انتشار اسنادی در خزرآنلاین که حکایت از جذب مشاوری خارج از بدنه دانشگاه علوم پزشکی با حقوق ماهیانه هفت میلیون تومانی داشت (اینجا را بخوانید) و همچنین انتشار اسنادی در رسانه ها که دلالت بر انعقاد یک قرارداد مشاوره چند صد میلیونی داشت (اینجا را بخوانید) و البته دو قرارداد مشاوره صد میلیونی دیگر که با یک شرکت و به نمایندگی یک نفر منعقد شد (اینجا را بخوانید) حالا شایعاتی در فضای مجازی منتشر شده که حکایت از یک مشاوره عجیب دیگر در این دستگاه عریض و طویل دارد!

بنا بر برخی شایعات که در فضای مجازی منتشر شده و تحریریه خزرآنلاین مستقلا قادر به تایید آن نیست، فردی با مدرک تحصیلی غیرمرتبط و بازنشسته از سازمانی خارج از بدنه دانشگاه علوم پزشکی، به عنوان مشاور مالی در دانشگاه علوم پزشکی منصوب و حقوق ماهیانه چندمیلیونی دریافت می کند. همچنین گفته می شود یکی از معاونین، پس از برانگیخته شدن برخی حساسیت ها در خصوص به کارگیری این مشاور، امضای خود را از صورتجلسه پاک کرده است!

در همین راستا و بجهت بررسی صحت و سقم این موضوع، خبرنگار خزرآنلاین، از جمشید محمدی، معاون دانشگاه علوم پزشکی گیلان می پرسد اساساً به کارگیری چنین مشاوری تا چه اندازه صحت داشته و آیا شایعات مبنی بر اینکه وی امضای خود را لاک گرفته است،صحت دارد؟! معاون دانشگاه علوم پزشکی گیلان می گوید: بنده از همچین موضوعی اطلاعی ندارم! هرکسی که این موضوعات را مطرح کرده، حتماً خودش اسم و امضاء را لاک گرفته است!

از اظهارات محمدی ممکن است این طور برداشت شود که "لاک گرفتن اسم و امضا" صورت گرفته اما آن کسی که اسم و امضای خود را لاک گرفته، فرد دیگری بوده است!

در پایان باید از ریاست دانشگاه علوم پزشکی گیلان پرسید ایشان دقیقا به چند مشاور نیاز دارند؟ چند قرارداد تا کنون تحت عنوان مشاوره با اشخاص حقیقی و حقوقی منعقد شده است و نتایج این هزینه کرد از سبد بیت المال برای مشاوره های گوناگون چه بوده است؟
حواشی قراردادهای مشاوره در دانشگاه علوم پزشکی دوباره بالا گرفت!
#یوسف زاده دانشگاه علوم پزشکی گیلان #مشاوره در علوم پزشکی گیلان


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای سلامت
تازه های سلامت
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
201299 1