کدخبر:
201313
تاریخ انتشار:
۲۸ بهمن ۹۶
چاپ
چاپ
|
0 نظر
چاپ
دسته خبر
:

بلبل آبادی: رویکردی جدید در حال نهادینه شدن است

خزر: در دسترس بودن مستندات مربوط به HSE، باز شدن درب‌ها به سمت بیرون، اقدام در خصوص لامپ‌های نیم‌سوز، رعایت کردن مسائل ایمنی توسط پیمانکاران، اجرای آموزش عمومی بهداشت و اندازه‌گیری عوامل زیان‌آور محیط کار از جمله عواملی است که باید در زمینه HSE موردتوجه قرار بگیرد.

به گزارش خزر، اولین مرحله ممیزی سیستم یکپارچه توسط ممیزین شرکت TUV NORD در سالن کنفرانس شرکت سهامی برق منطقه‌ای گیلان برگزار شد.

مهندس عظیم بلبل آبادی مدیرعامل شرکت سهامی برق منطقه‌ای گیلان در اولین مرحله ممیزی سیستم یکپارچه، گفت: در شرکت برق گیلان شاهد تحولی شگرف هستیم و مسیر و رویکردی جدید در شرکت شروع شده است. این رویکرد جدید در زمینه‌های مختلف فنی، غیر فنی، مالی، فرهنگی، مدیریت، ورزش و ... در حال نهادینه شدن است و کسب دستاوردها و موفقیت‌های بزرگ در سال‌های قبل بیانگر این تغییر رویکرد در شرکت می‌باشد. کار سیستمی و بهبود مستمر در شرکت مورد توجه ویژه قرار گرفته است. در ممیزی از شرکت‌ها با توجه به اینکه نگاه بیرونی عملکرد شرکت را مورد ارزیابی قرار می‌دهد می‌تواند فرصت مغتنمی را برای شرکت فراهم کند تا شرکت مسیری را که در پیش‌گرفته به‌خوبی طی کند و این مسیر تعالی را ادامه بدهد.

در اولین مرحله ممیزی سیستم یکپارچه مهندس موسی پور سر ممیز شرکت  TUV NORD ضمن تشکر از همراهی کارکنان برق گیلان جهت فراهم آوردن محیط مناسب و انجام ممیزی مطابق برنامه ، گفت: بررسی‌های انجام‌شده در ممیزی مرحله اول با توجه به کمبود وقت طی یک فرایند از چند واحد به‌عنوان نمونه انجام شد. نظم و ترتیب ، تعهد مدیریت ارشد شرکت و کارکنان ، مدیریت دانش و تفکیک زباله‌ها و پسماندها از جمله نقاط قوت شرکت در این ارزیابی بود.

وی افزود: در زمینه HSE با توجه به اینکه مقوله جدیدی می‌باشد و شامل موضوعات گسترده و به عبارتی شامل سه استاندارد است موضوعاتی قابل طرح است. در دسترس بودن مستندات مربوط به HSE، باز شدن درب‌ها به سمت بیرون، اقدام در خصوص لامپ‌های نیم‌سوز، رعایت کردن مسائل ایمنی توسط پیمانکاران، اجرای آموزش عمومی بهداشت و اندازه‌گیری عوامل زیان‌آور محیط کار از جمله عواملی است که باید در زمینه HSE موردتوجه قرار بگیرد.
بلبل آبادی: رویکردی جدید در حال نهادینه شدن است
#عظیم بلبل آبادی #برق منطقه ای استان گیلان


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای سیاست
تازه های سیاست
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
201313 1