کدخبر:
201381
تاریخ انتشار:
۲۹ بهمن ۹۶
چاپ
چاپ
|
0 نظر
چاپ
دسته خبر
:

حالا که انتخاب بیمه گر از طریق ترک تشریفات نبوده، لطفا اسناد مناقصه برگزار شده را منتشر کنید!

خزر: بیمه های مرکزی برای عقد قرارداد اقدام به معرفی یک نماینده می‌کنند و احتمالاً هیات رئیسه از قیمت و خدمات شرکت بیمه‌گر در سال 94 رضایت داشته و بر همین اساس اقدام به تمدید قرارداد در سال 95 نموده است و این‌گونه نبوده که فردی از بیرون بیاید و به صورت ترک تشریفات قراردادی را امضاء کند!

به گزارش خزرآنلاین، چندی پیش بود که اخباری در خصوص واگذاری بیمه سال 95 سازمان نظام مهندسی استان گیلان به صورت ترک تشریفات به یکی از شرکت‌های بیمه‌گر در فضای مجازی منتشر شد. ادعایی که اگر صحت داشته باشد، با توجه به تعداد بالای مهندسان عضو در سازمان نظام مهندسی گیلان، می تواند سود سرشاری را روانه جیب بیمه گر کند.

در همین راستا عبدالرضا قاسمیان، رئیس سازمان نظام مهندسی استان گیلان در گفتگو با خبرنگار خزرآنلاین در خصوص چگونگی عقد قرارداد با شرکت بیمه‌گر مذکور، گفت: قرارداد با شرکت بیمه‌گر فوق مربوط به سال 94 بوده است و عقد قرارداد با نمایندگی نیست بلکه به صورت مستقیم از بیمه های مرکز انجام می شود.

وی ادامه داد: بیمه های مرکزی برای عقد قرارداد اقدام به معرفی یک نماینده می‌کنند و احتمالاً هیات رئیسه از قیمت و خدمات شرکت بیمه‌گر در سال 94 رضایت داشته و بر همین اساس اقدام به تمدید قرارداد در سال 95 نموده است و این‌گونه نبوده که فردی از بیرون بیاید و به صورت ترک تشریفات قراردادی را امضاء کند!

در پایان با توجه به اظهارات رئیس سازمان نظام مهندسی گیلان مبنی بر ترک تشریفات نبودن انتخاب بیمه گر، تحریریه خزر از ایشان درخواست می کند تا اسناد مناقصه برگزار شده برای انتخاب بیمه گر را در پورتال اطلاع رسانی این سازمان منتشر یا برای انتشار در اختیار تحریریه خزرآنلاین قرار دهد چرا که جستجوهای فراوان خبرنگار خزر در پایگاه های انتشار مناقصات در این خصوص بی نتیجه بوده است.
حالا که انتخاب بیمه گر از طریق ترک تشریفات نبوده، لطفا اسناد مناقصه برگزار شده را منتشر کنید!
#نظام مهندسی گیلان #عبدالرضا قاسمیان لنگرودی


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای اجتماعي
تازه های اجتماعي
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
201381 1