کدخبر:
201383
تاریخ انتشار:
۳۰ بهمن ۹۶
چاپ
چاپ
|
1 نظر
چاپ
دسته خبر
:

پاداش‌های نجومی آقا و خانم خاص در سازمان زیرمجموعه شهرداری! + تصاویر

خزر: جالب آنکه یکی از این دو فرد پاداش بگیر قصد دارد تا با لابی‌های فراوان و رفاقت دیرینه پدرش با یکی از اعضای تنزل درجه یافته شورا به یکی از سمت‌های حساس شهرداری دست یابد. در پایان باید امیدوار بود که شهردار در مقابل موارد این‌چنینی ایستادگی کرده تا حواشی اسفند 94 در اسفندماه 96 تکرار نشود.

به گزارش خزر، اسفند 94 را شاید بتوان عجیب‌ترین اسفندماه تاریخ شهرداری نامید. انتشار اسناد دریافتی میلیونی برخی از مدیران و معاونین شهرداری با عنوان پاداش پایان سال حواشی بسیاری را تا مدت‌ها برای شهردار و مجموعه مدیریتی آن ایجاد کرده بود.

حال اما شنیده‌ها از یک سازمان زیرمجموعه شهرداری حکایت از آن دارد که یک خانم و آقا در این سازمان زیرمجموعه شهرداری مجموعاً حدود 228.700.000 تومان دریافت کرده‌اند! به نحوی که آقا مدیر مبلغ 167.260.770 تومان و خانم معاون مبلغ 61.470.160 تومان با عناوینی چون بهای نقدی کت‌وشلوار، پول لباس یک‌ساله مرکز، پول لباس یک‌ساله سازمان، پاداش روز حسابدار، پاداش قدردانی، پاداش شش‌ماهه اول، پاداش شش‌ماهه دوم و... طی دو سال 94 و 95 دریافت کرده‌اند!

جالب آنکه یکی از این دو فرد پاداش بگیر قصد دارد تا با لابی‌های فراوان و رفاقت دیرینه پدرش با یکی از اعضای تنزل درجه یافته شورا به یکی از سمت‌های حساس شهرداری دست یابد. در پایان باید امیدوار بود که شهردار در مقابل موارد این‌چنینی ایستادگی کرده تا حواشی اسفند 94 در اسفندماه 96 تکرار نشود.
پاداش‌های نجومی آقا و خانم خاص در سازمان زیرمجموعه شهرداری! + تصاویر
#شهرداری رشت #شورای شهر رشت


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
نظرات خوانندگان
باقری خطیبانی
سلام تشکر این موضوع ذزه ای ازخلافهای ایشونه برای تردد خود که هنوز محل سکونتش یکی شهر های گیلانه سه میلیون پانصد هزار تومان خلاف راهنمایی رانندگی داره تازه پست بالاتر هم به ایشون هم میدهند
دوشنبه، 30 بهمن 13963:51:36
مخالفمموافقم
پاسخ به اين اظهار نظر
پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند
نام*
پست الکترونیک
وبلاگ

پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای سیاست
تازه های سیاست
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
201383 1