کدخبر:
201401
تاریخ انتشار:
۳۰ بهمن ۹۶
چاپ
چاپ
|
2 نظر
چاپ
دسته خبر
:

شنیده‌ها از انتصاب مشاور رسانه‌ای شهردار رشت!

خزر: شنیده‌ها حکایت از آن دارد که یک نویسنده و خبرنگار روزنامه های استانی مکتوب و اکثراً کم تیتراژ، با برخی لابی‌ها به شهردار رشت جهت انتصاب به‌عنوان مشاور رسانه‌ای تعرفه شده است و رزومه خود را به شهرداری ارائه کرده است.

به گزارش خزر، شنیده‌ها حکایت از آن دارد که یک نویسنده و خبرنگار روزنامه های استانی مکتوب و اکثراً کم تیتراژ، با برخی لابی‌ها به شهردار رشت جهت انتصاب به‌عنوان مشاور رسانه‌ای تعرفه شده است و رزومه خود را به شهرداری ارائه کرده است.

قابل تامل آنکه این فرد، پیش تر در پست‌های تلگرامی جداگانه هجمه های فراوانی را به عملکرد بعضی اعضای شورای شهر رشت از جمله محمدحسن عاقل منش، امیرحسین علوی و محمدحسن علیپور و همچنین شهرداران برخی مناطق رشت وارد کرده است.

از شهردار رشت تقاضا می شود که پیش از صدور حکم انتصاب مشاور امور رسانه ای، اولاً نظر برخی اعضای شورا که سال ها سابقه فعالیت در حوزه رسانه های مکتوب دارند را جویا شده و ثانیا در صورت اصرار بر معرفی همین فرد به عنوان مشاور رسانه ای، حتما اقدام به اخذ گواهی عدم اعتیاد نمایند!!
شنیده‌ها از انتصاب مشاور رسانه‌ای شهردار رشت!
#شهرداری رشت #شورای شهر رشت


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
نظرات خوانندگان
بي نام
اقاي محترم .... شماييکه از انتصاب حکم مشاورره اي شهردار اعتراض داري . مگر شهرداربايستي براي انتصاب هر فردي نظر شورا راجويا شود وکدام موادقانوني به اين منظور اشاره کرده که بايستي ازنظرات ان چند نفر جويا شود پس ديگر اعضا چي ميشودحتما بامذاق جنابعالي خوش نيومد وشايد هم بامنافع شما درتضاد است علي الحال مگر .... يا ...ي کم نوچه درشهرداري گماشته اند که حتي مشاوررسانه اي شهردا رابايد انها انتخاب کنند مگر دردوره همين .... نبود بعلت بي کفايتيش درشورا بخاطر ان دزدي هاي شوراي رشت ..شوراي رشت خوراک رسانه هاي جهاني مبدل شده بود
دوشنبه، 30 بهمن 139615:36:24
مخالفمموافقم
پاسخ به اين اظهار نظر
پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند
نام*
پست الکترونیک
وبلاگ

گمنام
اصلا هرکی به شما چه ......تو برو فرنگ
دوشنبه، 30 بهمن 139616:5:40
مخالفمموافقم
پاسخ به اين اظهار نظر
پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند
نام*
پست الکترونیک
وبلاگ

پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای سیاست
تازه های سیاست
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
201401 1