کدخبر:
201409
تاریخ انتشار:
۳۰ بهمن ۹۶
چاپ
چاپ
|
0 نظر
چاپ
دسته خبر
:

سرنوشت عوارضی رشت - قزوین چه خواهد شد؟!

خزر: نامه‌ای خطاب به اداره کل توسط دادستان محترم ارسال شد که ما نیز پاسخ‌نامه را ارائه نمودیم. از اما خواسته‌شده بود مستندات فعالیت‌های شرکت آزادراه را به دادستان محترم ارائه نماییم. ما نیز پس از دریافت مستندات قانونی، حدود 3 روز قبل مدارک را تحویل دادیم.

به گزارش خزر، حدود یک ماه قبل بود که دادستان قزوین در اقدامی قابل‌توجه دستور ممنوعیت اخذ عوارض را در محور آزاد راه قزوین - زنجان را صادر کرد. اقدامی که علت آن رشد 24 درصدی تلفات جاده‌ای و عدم توجه به مشکلات زیرساختی و بهسازی مسیر از سوی شرکت متولی این آزادراه عنوان شد.

پس از این ماجرا اما شنیده‌ها حکایت از آن داشت که موضوع مشابهی نیز برای آزادراه رشت – قزوین مطرح شد. در همین راستا محمدرضا نازک‌کار مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان گیلان در گفتگو با خبرنگار خزرآنلاین، گفت: در بحث عوارضی اداره کل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان مسئولیتی ندارد.

وی ادامه داد: در ماجرای آزادراه قزوین – زنجان که دادستان محترم ورود نمودند، با توجه به مسائلی که وجود داشت خواستار آن شدند که عوارض دریافت شده و پس از دریافت در حسابی دیگر بلوکه شود و فعلاً به‌حساب شرکت مسئول آزادراه واریز نگردد. در استان گیلان نیز اگر قرار باشد دادستان محترم دستوری دهند در همین رویه می‌باشد زیرا در تمام جهان هر جا که آزادراه است، عوارض نیز هست.

نازک‌کار افزود: نامه‌ای خطاب به اداره کل توسط دادستان محترم ارسال شد که ما نیز پاسخ‌نامه را ارائه نمودیم. از اما خواسته‌شده بود مستندات فعالیت‌های شرکت آزادراه را به دادستان محترم ارائه نماییم. ما نیز پس از دریافت مستندات قانونی، حدود 3 روز قبل مدارک را تحویل دادیم.
سرنوشت عوارضی رشت - قزوین چه خواهد شد؟!
#آزادراه رشت قزوین #آزادراه رودبار


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای سیاست
تازه های سیاست
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
201409 1