کدخبر:
201517
تاریخ انتشار:
۵ اسفند ۹۶
چاپ
چاپ
|
0 نظر
چاپ
دسته خبر
:

در دانشگاه علوم پزشکی گیلان چه خبر است؟ اینبار قطع برق دانشگاه به دلیل بدهی!

خزر: چرا می بایست در سازمانی که از پرداخت هزینه به موقع برق خود ناتوان است، قراردادهای مشاوره چند ده و چند صد میلیونی منعقد شود؟ 

به گزارش خزر، شنیده ها از دانشگاه علوم پزشکی گیلان حکایت از آن داشت که در هفته گذشته برق ساختمان اداری این مجموعه به علت عدم پرداخت بدهی توسط اداره برق برای ساعتی قطع شده است!

در همین راستا حمیدرضا حکمت، مدیرروابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان گیلان با تایید خبر قطع شدن برق ساختمان اداری شرکت توزیع نیروی برق استان گیلان، گفت: متاسفانه ما این مشکل را با ادارات مختلف داریم و در بسیاری از موارد برای وصول مطالبات مجبور به قطع برق هستیم.

وی ادامه داد: در مجموع میزان مطالبات شرکت توزیع نیروی برق استان گیلان از کل مشترکین خانگی و غیرخانگی بیش از 128 میلیارد تومان بابت بهای برق مصرفی است که 19.5 میلیارد تومان آن سهم مشترکین خانگی است و این نشان دهنده آن است که بیش از 100 میلیارد تومان از مطالبات شرکت توزیع نیروی برق استان گیلان از ادارات و نهادهای غیرخانگی است.

وی در خصوص میزان بدهی دانشگاه علوم پزشکی گیلان، گفت: ساختمان های اداری دانشگاه علوم پزشکی و بیمارستان ها بیش از 2میلیارد و 400میلیون تومان بدهی داشتند که بخشی از آن پرداخت و بابت مابقی تعهد داده شد که پرداخت شود. این پرداختی بدهی ها توسط ادارات و سازمان ها مهمترین مسئله برای خدمت رسانی در طی سال است. همانطور که انتظار می رود در طول تابستان یا زمان بارش برف در زمستان، جریان برق و خدمات رسانی در حوزه برق کامل و بی نقص باشد، پرداخت این دست از مطالبات نیز یکی از ملزومات در این خصوص است.

در پایان باید پرسید چرا می بایست در سازمانی که از پرداخت هزینه به موقع برق خود ناتوان است، قراردادهای مشاوره چند ده و چند صد میلیونی منعقد شود؟ (اینجا و اینجا و اینجا را بخوانید)
در دانشگاه علوم پزشکی گیلان چه خبر است؟ اینبار قطع برق دانشگاه به دلیل بدهی!
#علوم پزشکی گیلان #توزیع نیروی برق


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای اجتماعي
تازه های اجتماعي
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
201517 1