کدخبر:
201525
تاریخ انتشار:
۵ اسفند ۹۶
چاپ
چاپ
|
1 نظر
چاپ
دسته خبر
:

تمام درگیری‌های فیزیکی علی دایی! از مأمور نیروی انتظامی و شیث تا درگیری با بازیگر سینما در رشت

خزر: علی دایی مدت هاست که تنها و تنها اسطوره گل زنی تاریخ فوتبال ایران محسوب می شود. کاپیتان سال های نه چندان دور مدت هاست که از اصول اخلاقی خود فاصله گرفته و اصطلاحاً ید طولایی در ضعیف کشی به دست آورده است! شهریار مدت هاست که بر صندلی اخلاق، پادشاهی نمی کند! 

به گزارش خزر، روز گذشته خبر درگیری فیزیکی علی دایی در هتل پردیس رشت با یک بازیگر جنجال‌های بسیاری را ایجاد کرد. خبری که تایید شد(اینجا را بخوانید) تا بهانه‌ای باشد برای مرور تمام درگیری‌های فیزیکی علی دایی خارج از مستطیل سبز.

اولین مشت و لگد در ایتالیا
اولین باری که خبر درگیری علی دایی مخابره شد، خبر درگیری علی دایی با رضا شاهرودی در ایتالیا و پیش از جام جهانی 98فرانسه بود.

یه کوچولو زدم پای چشش!
سال 85 و لیگ نهم بود که درگیری عجیب علی دایی و شیث رضایی در دیدار سایپا و پرسپولیس رخ داد، در هنگام زدن ضربه کرنر بر روی دروازه پرسپولیس علی دایی که برای زدن ضربه سر جلو کشیده بود با شیث رضایی مدافع پرسپولیس درگیر می‌شود و درنهایت دایی با سر به‌صورت شیث می‌کوبد! درگیری فیزیکی که دایی بعدها در خصوص آن، گفت: من فقط یه کوچولو زدم پای چشش!

فحش آبدار و مشت و لگد این بار دایی و لیدرهای پرسپولیس
اسفند 89 بود که خبری جنجالی از باشگاه پرسپولیس منتشر شد، علی دایی سرمربی وقت پرسپولیس با حضور ناخوانده در باشگاه پرسپولیس، به یک باره وارد جلسه لیدرهای مخالف خود در باشگاه شد. دایی ابتدا چند فحش آبدار روانه لیدرهای باشگاه کرد و سپس مشت و لگد و...! با این حال اما حاج حبیب کاشانی هرگز در خصوص این اتفاقات سخنی نگفت.

فیلمی کوتاه و بی‌کیفیت، آیا او آقای گل جهان بود؟!
فروردین‌ماه سال 90 ویدئویی از یک درگیری فیزیکی خیابانی منتسب به علی دایی در فضای مجازی منتشر شد که علیرغم کیفیت پایین ویدئو، یکی از افراد حاضر در درگیری شباهت ظاهری بسیاری به علی دایی داشت اما هرگز از روی یک ویدئو کوتاه باکیفیت نامناسب نمی‌توان آن را تائید یا رد کرد.

علی دایی و یک‌چشم کبود!
خردادماه سال 90 بود که تصویری از علی دایی منتشر شد که زیر چشم دایی ورم‌کرده و کبود شده بود! پس از آن مشخص شد دایی با یکی از لیدرهای باشگاه پرسپولیس درگیری فیزیکی داشته است. پس‌ از این ماجرا بود که دایی در مراسمی با عکاسی که این عکس را منتشر کرده بود درگیری لفظی پیدا کرد که با وساطت امیر عابدینی این درگیری لفظی ختم به خیر شد.

این بار مأمور نیروی انتظامی
اگر خط و نشان کشیدن‌های کنار زمین علی دایی و محمد مایلی کهن در دیدار پرسپولیس و صبای قم را در کنار زمین درگیری حساب نکنیم، یکی از آخرین درگیری‌های اخیر دایی آبان ماه سال جاری رقم خورد تا علی دایی پس از دیدار فینال جام شهدا مقابل تراکتورسازی با یکی از مأمورین نیروی انتظامی شود. در پایان این دیدار علی دایی که از سوی یکی از هواداران مورد توهین قرارگرفته بود به مأمور نیروی انتظامی اعلام کرد که شکایتی از وی ندارد و از حقش گذشته است اما این مأمور اصرار داشت که با این تماشاگر برخورد شود و وقتی با اصرار علی دایی مواجه شد به او توهین کرد که کار به درگیری لفظی کشید.

آخرین درگیری دایی این بار با یک بازیگر
آخرین درگیری فیزیکی دایی اما در رشت اتفاق افتاد، جایی که یک بازیگر مدعی شد که دایی در لابی هتل با وی به‌صورت فیزیکی درگیر شده است. جالب آنکه مسئول پذیرش هتل نیز در گفتگو با خبرنگار خزرآنلاین این درگیری را تائید کرد. (اینجا را بخوانید
تمام درگیری‌های فیزیکی علی دایی! از مأمور نیروی انتظامی و شیث تا درگیری با بازیگر سینما در رشت
#علی دایی #تاریخچه درگیری های دایی


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
نظرات خوانندگان
ابراهیم
اقاشهریاری که ازش نام میبریداحترامش سرجااماانگاراین دوست عزیزسواربراسکناسهای خودشده والانه رسم تازه مملکت مادرنزدعده ای زیادی که پول قدرت واحترام میاره به خودش اجازه میده خواسته یاناخواسته دست روی شهروندان به هرعنوانی بلندکنه تازه دوربرخودگنده لات هم داره چه داداشش وچه کس دیگه ای علی اقای بزرگوارشمائی که اینهمه دادازخیلی چیزهامیزنی این رفتارهایت مشابهتی به سخنانت نداره
يکشنبه، 6 اسفند 139616:6:21
مخالفمموافقم
پاسخ به اين اظهار نظر
پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند
نام*
پست الکترونیک
وبلاگ

پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای ورزش
تازه های ورزش
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
201525 1