کدخبر:
201533
تاریخ انتشار:
۵ اسفند ۹۶
چاپ
چاپ
|
0 نظر
چاپ
دسته خبر
:

ادامه حملات ساماندهی شده به رئیس سابق دانشگاه علوم پزشکی! پشت پرده ماجرا چیست؟!

خزر: چند روز قبل فردی با هویت نامشخص در فضای مجازی مدعی شده بود که از زمان ریاست دکتر برزیگر بر دانشگاه علوم پزشکی، آنژیوگرافی‌های بیمارستان حشمت محدود شد!

به گزارش خزر، چند روز قبل فردی با هویت نامشخص در فضای مجازی مدعی شده بود که از زمان ریاست دکتر برزیگر بر دانشگاه علوم پزشکی، آنژیوگرافی‌های بیمارستان حشمت محدود شد!

نکته جالب در خصوص این ادعا رضایتمندی کارورزان، انترن‌ها، رزیدنت‌ها و پرسنل بیمارستان در زمان تصدی دکتر برزیگر بر مدیر گروهی قلب دانشگاه بوده است و رزیدنت‌های دانشگاه در امتحان بورد تخصصی کل کشور رتبه بدست آوردند. از موارد دیگر انجام‌شده در دوران مدیریت دکتر برزیگر ایجاد اسکن قلب بیمارستان دکتر حشمت بوده و آنژیوگرافی جدید در این دوره افتتاح شد.

همچنین بخش الکتروفیزیولوژی قلب نیز در دوران مدیریتی دکتر برزیگر در دانشگاه راه‌اندازی شد و در کنار آن افرادی همچون دکتر آقاجان‌خواه، دکتر رضایی و... برای حضور در دوره فلوشیپ اکو اعزام شدند. مواردی که نمونه‌ای از تمام‌کارهایی است که توسط دکتر برزیگر در دوران مدیریتی وی در گروه قلب و ریاست بیمارستان انجام‌شده و حال مشخص نیست چه افرادی و با چه اهدافی به دنبال تخریب وی هستند تا شاید حجم مشکلات امروز دانشگاه علوم پزشکی را بتوانند بر گردن مدیریت پیشین بیندازند و قطعاً این افراد جز ضرر، سودی نخواهند برد.
ادامه حملات ساماندهی شده به رئیس سابق دانشگاه علوم پزشکی! پشت پرده ماجرا چیست؟!
#پروفسور انوش برزیگر #علوم پزشکی گیلان


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای سلامت
تازه های سلامت
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
201533 1