کدخبر:
201537
تاریخ انتشار:
۶ اسفند ۹۶
چاپ
چاپ
|
0 نظر
چاپ
دسته خبر
:

سرمایه گذاری در اردوهای راهیان نور هزینه محسوب نمی‌شود

خزر: بسیاری از جوانان با حضور در اردوهای راهیان نور متحول می‌شوند. معتقدم سرمایه گذاری در این عرصه فرهنگی هزینه محسوب نمی‌شود و این اردوها یک کار فرهنگی است تا جوانان ما با آرمان‌ها و‌ ارزش‌های دفاع مقدس آشنا شوند.

به گزارش خزر، سیدمحمد احمدی در جلسه ستاد راهیان نور، اردوهای راهیان نور را یک رویداد فرهنگی ارزشمند برشمرد و اظهار کرد: اعزام کاروان راهیان نور علاوه بر اینکه یک یادآوری خاطرات برای نسل‌های ابتدای انقلاب است، سبب بازگویی رشادت‌ها، ایثار و جوانمردی برای نسل چهارم انقلاب نیز می‌باشد.

فرماندار شهرستان رشت بازگویی خاطرات دفاع مقدس برای نسل چهارم انقلاب سبب تداوم بخشی فرهنگ ایثار و شهادت می‌شود، افزود: مقام معظم رهبری بر اعزام کاروان‌های راهیان نور بسیار تاکید دارند و ما می‌خواهیم با هدایت حاکمیت این حرکت ادامه داشته باشد؛ این مسیر باید تقویت شود تا به حرکت خودجوشی تبدیل شود و مردم خود در سفر راهیان نور مشارکت داشته باشند.

احمدی با بیان اینکه دفاع مقدس ما با همه جنگ‌ها متفاوت بود زیرا دستاوردها و برکات دفاع مقدس تاثیر بسزایی در جامعه دارد‌، افزود: بسیاری از دشمنان قسم خورده ما تمام تلاش شان را معطوف این کرده‌اند که بین جوانان و نظام فاصله بیندازند زیرا می‌دانند جوانان ایرانی سرشار از تفکر، پویایی و انرژی هستند.

وی با تاکید بر استفاده از ظرفیت جوانان در پست‌های مدیریتی، گفت: باید با استفاده از ظرفیت جوانان در پست‌های مدیریتی، خلاقیت و نوآوری را در جامعه تزریق کنیم.

فرماندار شهرستان رشت به تاثیر پذیری جوانان از اردوهای راهیان نور اشاره کرد و افزود: با توجه به اینکه مناطق دفاع مقدس به سبب پاکی و قداست خون شهدا جایگاه ارزشمندی دارد، لذا بسیاری از جوانان با حضور در اردوهای راهیان نور متحول می‌شوند. معتقدم سرمایه گذاری در این عرصه فرهنگی هزینه محسوب نمی‌شود و این اردوها یک کار فرهنگی است تا جوانان ما با آرمان‌ها و‌ ارزش‌های دفاع مقدس آشنا شوند.

احمدی با اشاره به در پیش بودن ۲۲ اسفند، روز شهدا، تصریح کرد: گلباران مزار شهدا، پیاده روی خانوادگی، تجلیل از ایثارگران بازنشسته، همایش نکوداشت قرآنی، دیدار با خانواده شهدا از جمله ویژه برنامه‌های گرامیداشت روز شهداست.

اعزام 20 دستگاه اتوبوس از رشت جهت بازدید از مناطق عملیاتی کشور

در ادامه سرهنگ مصطفی‌پور امروز در ستاد هماهنگی راهیان نور که در فرمانداری رشت برگزار شد، با اشاره به اهمیت اردوهای راهیان نور اظهار کرد: 900 نفر در قالب 20 اتوبوس جهت بازدید از مناطق عملیاتی جنوب کشور اعزام می‌شوند.

فرمانده سپاه ناحیه مرکزی رشت افزود: 18 اسفند ماه جاری اولین مرحله اعزام انجام می‌شود که مدت هر اعزام پنج روز است.
سرمایه گذاری در اردوهای راهیان نور هزینه محسوب نمی‌شود
#فرملاندار رشت #سیدمحمد احمدی #رشت


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای اجتماعي
تازه های اجتماعي
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
201537 1