کدخبر:
201539
تاریخ انتشار:
۶ اسفند ۹۶
چاپ
چاپ
|
0 نظر
چاپ
دسته خبر
:

واكنش مربي گيلاني به جعل عنوان قهرماني براي تيم رشت

خزر: شیرعلی با بیان اینکه البسه و اسپانسرینگ هر دو تیم عیناً همانند یکدیگر بود، ادامه داد: تلفیق و بستن این دو تیم برای این موضوع بود که هر دو تیم بتوانند روی سکو بروند اما متأسفانه در مرحله یک‌چهارم نهایی دو تیم به یکدیگر برخورد کردند که سبب حذف یکی از دو تیم شد.

به گزارش خزر، چند روز قبل بود که پایگاه اطلاع‌رسانی اداره ورزش و جوانان استان گیلان از قول پیام شیرعلی خبر از قهرمانی تیم سپک تاکرای مجموعه ورزشی بُرنا گیلان در رقابت‌های جام فجر کشور در بابلسر داد و پس از آن نیز در گزارشی به کذب بودن این خبر با ارائه مستندات تصویری پرداخته شد. (اینجا را بخوانید)

حال اما پیام شیرعلی سرمربی تیم برنای رشت به‌عنوان نماینده گیلان در این رقابت‌ها در گفتگو با خبرنگار خزرآنلاین در این خصوص گفت: این رقابت‌ها به‌صورت کاپ آزاد برگزار شد و مسابقات قهرمانی کشور نبوده که از تیم‌ها از استان‌های خود به این رقابت‌ها اعزام شوند.

وی ادامه داد: پیش از مسابقات مجموعه ورزشی برنای رشت برای اسپانسرینگ به ما مراجعه نمود و ازآنجایی‌که بنده مربی تیم ملی نیز هستم پیشنهاد دادم تا این اسپانسرینگ در قالب دو تیم از تلفیق بازیکنان گیلانی و کرمانشاهی انجام شود. بر همین اساس دو تیم با تلفیق مربیان و بازیکنان گیلانی و کرمانشاهی با عنوان مجموعه ورزشی برنا رشت در این رقابت‌ها به‌عنوان تیم یک و دو شرکت کردند که یک تیم به‌عنوان تیم گیلان و یک تیم به‌عنوان تیم کرمانشاه معرفی شد.

شیرعلی با بیان اینکه البسه و اسپانسرینگ هر دو تیم عیناً همانند یکدیگر بود، ادامه داد: تلفیق و بستن این دو تیم برای این موضوع بود که هر دو تیم بتوانند روی سکو بروند اما متأسفانه در مرحله یک‌چهارم نهایی دو تیم به یکدیگر برخورد کردند که سبب حذف یکی از دو تیم شد.
واكنش مربي گيلاني به جعل عنوان قهرماني براي تيم رشت
#سپک تاکرا #پیام شیرعلی


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای ورزش
تازه های ورزش
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
201539 1