کدخبر:
201553
تاریخ انتشار:
۶ اسفند ۹۶
چاپ
چاپ
|
1 نظر
چاپ
دسته خبر
:

احمد رمضانپور نرگسی: سقوط از بلندای استانداری به زیرِ پله های شورا!

خزر: حاج احمد؛ لقبی که یکی از دوستان مشترک روزهای دور و نزدیک جبهه و جنگ با چنان خلوصی به او اطلاق می کرد که توگویی هنوز هم همان روزهاست و همان ارزش ها و همان پاکی و همان بی آلایشی. حاج احمد در نظرش اسطوره ای بود تمام نشدنی. حاج احمد اما این بار در جبهه دیگری خدمت می کرد! این بار هم نفوذ می کرد! این بار هم خط می شکست! خدمت، خدمت است دیگر! خلوص و نیت خوانی اش اما مشکل! 

یادداشت/حسین خاکزاد: احمد رمضانپور؛ بزرگترین ناکامِ پیروزِ انتخابات شورای شهر رشت! مردی که روزگاری ردای نمایندگی مجلس را بر تن داشت، حالا حتی در تصاویر هم دست در گردن نماینده رشت می اندازد تا بتوان شعفش از این ملاقات را حتی در تصاویر هم به راحتی درک کرد! مردی که روزگاری نامش هم ردیف با استانداران برده می شد، این روزها صندلی کناری استاندار را در دیدار با اعضای شورا، به خود اختصاص می دهد! همان استانداری که گویا شانیتش در منظر رمضانپور، فراز و فرود فراوان داشته است. قبل از آمدنش به گیلان، از سوی این عضو شورا تنبیه ای برای مردم گیلان خوانده شده بود و بعد از آمدنش به گیلان، از سوی رمضانپور استانداری جوان و توانمند لقب گرفته بود. 

البته "جوانی" برای عضو پا به سن گذاشته شورای شهر رشت، همواره مترادف با توانمندی نیست چرا که اگر بود، بازنشسته اصلاح طلبی، خشم جوانان اصلاح طلب را به بهای عضویت در شورا، به جان نمی خرید. چه بسا که اگر نمی آمد، در برابر غرولند جوانان، نیازی به خرج از سبد بزرگان اصلاحات هم نداشت (رمضانپور حضورش در شورا را خواسته بزرگان دانسته بود!) 

به اعتقاد برخی صاحب نظران، تاثیرگزارترین عنصر در تعیین و تغییر استاندار گیلان، پشت گرمی مدیران اصلاح طلب، ایفا کننده نقش اول در سناریوی چینش لیست های انتخاباتی اصلاح طلبان و ... همه و همه وجه المصالحه تهاتری نابرابر با یک کرسی ساختمان میرزا رفیع، بودند. به این ها خط بطلان بر اظهارات قبلی را هم باید افزود. اگرچه در این عالم سیاست کم نبوده اند مدیرانی که دقیقا بر خلاف اظهارات پیشین، تصمیمات جدید اتخاذ کردند (رمضانپور قبل از انتخابات شورا و در گفتگو با خبرنگار خزرآنلاین در خصوص احتمال کاندیداتوری اش در انتخابات، آن را برای خود کسر شان دانسته بود!)

رمضانپور حتما می دانست ماندن در سپهر سیاسی یک شهر و یک استان به هر قیمتی، ایدئولوژی مورد تایید همردیفانش در گفتمان اصلاح طلبی نیست. ای کاش الگوی روزهای نه چندان دور، این بار از فیاض زاهد الگوبرداری می کرد و نمی گذاشت افول سیاسی اش تیتر اول بعضی رسانه ها و تقلای حضورش نقل برخی محافل گردد. مردی که جمع اضدادش زبان زد خاص و عام بود و معرفت و سیاست را در یک قاب گنجانده، این بار به اذعان برخی، کاری کرده بود که نه منطبق بر معیارهای معرفت بود و نه آشنا با اصول سیاست!

حاج احمد؛ لقبی که یکی از دوستان مشترک روزهای دور و نزدیک جبهه و جنگ با چنان خلوصی به او اطلاق می کرد که توگویی هنوز هم همان روزهاست و همان ارزش ها و همان پاکی و همان بی آلایشی. حاج احمد در نظرش اسطوره ای بود تمام نشدنی. حاج احمد اما این بار در جبهه دیگری خدمت می کرد! این بار هم نفوذ می کرد! این بار هم خط می شکست! خدمت، خدمت است دیگر! خلوص و نیت خوانی اش اما مشکل! 
احمد رمضانپور نرگسی: سقوط از بلندای استانداری به زیرِ پله های شورا!
#احمد رمضانپور #شورای شهر رشت


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
نظرات خوانندگان
رشت دوست
سلام قبلاً به آقای رمضانپور ژنرال می گفتند. حالا شده حاجی.....
دوشنبه، 7 اسفند 139615:34:11
مخالفمموافقم
پاسخ به اين اظهار نظر
پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند
نام*
پست الکترونیک
وبلاگ

پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای سیاست
تازه های سیاست
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
201553 1