کدخبر:
201563
تاریخ انتشار:
۷ اسفند ۹۶
چاپ
چاپ
|
0 نظر
چاپ
دسته خبر
:

دیدار مالک سپیدرود با مشاور رییس جمهور و دبیر شورای عالی مناطق آزاد؛

حمایت مرتضی بانک از برنامه های اقتصادی سپیدرود در منطقه آزاد

خزر: دکتر مرتضی بانک مشاور رئیس جمهور و دبیر شورای عالی مناطق آزاد نیز در این دیدار از برنامه های اقتصادی سپیدرود و مالک این باشگاه مردمی حمایت کرد.

به گزارش خزر، دیدار دکتر تن زاده مالک باشگاه سپیدرود با دکتر بانک مشاور رییس جمهور و دبیر شورای عالی مناطق آزاد برگزار شد.

با هماهنگی صورت گرفته از سوی مهندس جعفرزاده، نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی، دیدار دکتر تن زاده مالک سپیدرود و دکتر بانک مشاور رییس جمهور برگزار و مباحث مربوط به این باشگاه مردمی و ریشه دار مطرح و طرح اقتصادی راه اندازی کارخانه در منطقه آزاد انزلی پیگیری شد.

مالک سپیدرود در این دیدار با اشاره به برنامه های اقتصادی در جهت سوددهی باشگاه در بخش مالی و اقتصادی، به تشریح مصوبه باشگاه در خصوص راه اندازی کارخانه در منطقه آزاد انزلی پرداخت و برنامه های اقتصادی و تقویت مالی و اقتصادی را لازمه پیشرفت و اجرایی کردن برنامه های مختلف کوتاه مدت و دراز مدت در هر باشگاه دانست.

دکتر تن زاده تقویت مالی تیم را به عنوان رویکرد مدیریتی خود معرفی کرد و گفت: به عنوان یک هوادار سپیدرود مالکیت باشگاه را پذیرفته ام و برای کمک به تیم شهرم از لحاظ زمانی و مالی از هیچ کمکی دریغ نخواهم کرد.

دکتر مرتضی بانک مشاور رئیس جمهور و دبیر شورای عالی مناطق آزاد نیز در این دیدار از برنامه های اقتصادی سپیدرود و مالک این باشگاه مردمی حمایت کرد.

رایزنی های سطح کلان مالک سپیدرود از روزهای نخست حضور در این تیم آغاز شده است و نوید روزهای بهتری برای فوتبال رشت و رفع دغدغه های مالی تیم مردمی و پرهوادار سپیدرود را می دهد.
حمایت مرتضی بانک از برنامه های اقتصادی سپیدرود در منطقه آزاد
#جواد تن زاده #سپیدرود #مرتضی بانک


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای ورزش
تازه های ورزش
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
201563 1