کدخبر:
201573
تاریخ انتشار:
۷ اسفند ۹۶
چاپ
چاپ
|
1 نظر
چاپ
دسته خبر
:

از 15 اسفند ثبت تخلفات دوربین های کنترل ترافیک در رشت آغاز می‌شود

خزر: رئیس کمیسیون حمل و نقل و ترافیک شورای اسلامی رشت گفت: ساماندهی و کنترل وضعیت خطوط عابر پیاده در رشت به زودی انجام می شود.

به گزارش خزر و به نقل از روابط عمومی شورای اسلامی شهر رشت اسماعیل حاجی پور افزود: ساماندهی ایستگاه های تاکسی، کنترل چراغ های راهنمایی و رانندگی، کنترل اوضاع در زمان وقوع بحران هایی از جمله سیل، زلزله و …از جمله مزایای راه اندازی مرکز کنترل ترافیک در رشت است.

وی با اشاره به اینکه نصب دوربین های ثبت تخلف کارآیی فراوانی دارد تصریح کرد: با نصب این دوربین ها در سطح رشت خدمات دهی بهتری در زمینه مباحث ترافیکی به شهروندان انجام می شود و افرادی که دائما تخلف رانندگی انجام می دهند موجب تضییع حقوق دیگران می شوند.

حاجی پور به اجرای فیبر نوری در سطح رشت اشاره و بیان کرد: برای اجرای ۱۲۰ کیلومتر فیبر نوری در سطح رشت هماهنگی های لازم انجام شده و به زودی طی تفاهم نامه ای که با بانک شهر منعقد شده است ۴۰۰ دستگاه دوربین ثبت تخلف به مرکز کنترل ترافیک رشت افزوده می شود.

رئیس کمیسیون حمل و نقل و ترافیک شورای رشت افزود: در حال حاضر ۳۹ دستگاه دوربین ثبت تخلف در سطح رشت جانمایی شده است و پس از پانزدهم اسفند رسما ثبت تخلفات در شهر انجام می شود.

وی نصب تابلوهای vms را از دیگر مزایای راه اندازی مرکز کنترل ترافیک دانست و تصریح کرد: با نصب این تابلوها از وضعیت ترافیک خیابان ها به شهروندان اطلاع رسانی می شود.

وی صدور کارت پارک را از دیگر اقدامات کمیسیون حمل و نقل و ترافیک شورای رشت دانست و گفت: با اجرای این طرح خودروهایی که در حاشیه خیابان توقف می کنند به صورت الکترونیکی زمان توقف آنان مشخص شده و برای هر ساعت مبلغ مشخصی ثبت می شود.

رئیس کمیسیون حمل و نقل و ترافیک شورای اسلامی رشت گفت: با این اقدام همه شهروندان صاحب خودرو می توانند عادلانه از فضای موجود در شهر رشت به منظور توقف خودروهایشان استفاده کنند.
از 15 اسفند ثبت تخلفات دوربین های کنترل ترافیک در رشت آغاز می‌شود
#اسماعیل حاجی پور #شورای شهر رشت #دوربین های ثبت تخلف راهنمایی و رانندگی #کمیسیون حمل و نقل و ترافیک شورای شهر رشت


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
نظرات خوانندگان
محمود باقری خطیبانی
کی میکه داش اسمال به فکر خدمات شهروندان نیست پس ثبت تتتتتتتتخلفات دوربین از شاهکار ایشون نیست خدا بهن توفیق....بده داش اسمال
دوشنبه، 7 اسفند 139618:0:17
مخالفمموافقم
پاسخ به اين اظهار نظر
پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند
نام*
پست الکترونیک
وبلاگ

پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای اجتماعي
تازه های اجتماعي
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
201573 1