کدخبر:
201575
تاریخ انتشار:
۷ اسفند ۹۶
چاپ
چاپ
|
0 نظر
چاپ
دسته خبر
:

طرح خرید خانه پدری استاد ابتهاج و استاد گلچین در جلسه شورای شهر رشت تصویب شد + عکس

خزر: رضا رسولی عضو شورای شهر رشت در صفحه اینستاگرام خود با ارسال یک استوری از امضای شش عضو شورا پای برگه طرح دو فوریت الزام شهرداری رشت به خرید خانه زادگاه استاد ابتهاج و استاد گلچین گیلانی در محله استاد سرا و تبدیل آن به بنیاد شعر و غزل سایه خبر داد.

به گزارش خزر، رضا رسولی عضو شورای شهر رشت در صفحه اینستاگرام خود با ارسال یک استوری از امضای شش عضو شورا پای برگه طرح دو فوریت الزام شهرداری رشت به خرید خانه زادگاه استاد ابتهاج و استاد گلچین گیلانی در محله استاد سرا و تبدیل آن به بنیاد شعر و غزل سایه خبر داد.

http://uupload.ir/files/mqdm_photo_%DB%B2%DB%B0%DB%B1%DB%B8-%DB%B0%DB%B2-%DB%B2%DB%B6_%DB%B1%DB%B8-%DB%B2%DB%B1-%DB%B0%DB%B5.jpg

گفتنیست چندی پیش خبر احتمال تخریب خانه پدری استاد امیرهوشنگ ابتهاج در رشت مطرح شده بود که با واکنش رسانه ها، اهالی فرهنگ و هنر در این خصوص همراه شد. هرچند که مدیرکل میراث فرهنگی گیلان در خصوص این خانه گفته بود اگر یکی از اعضای خانواده هوشنگ ابتهاج بنای منسوب به خانه پدری او را تایید کند، این اداره کل قدم‌های بعدی را برای ثبت این بنا به سرعت برمی‌دارد! (اینجا را بخوانید)

پس از این اتفاق روز گذشته و در سالروز تولد 90 سالگی استاد ابتهاج موجی از درخواست شهروندان و فرهنگ دوستان برای ورود شورا و شهرداری رشت به موضوع حفظ خانه پدری استاد ابتهاج مطرح شد که بنا بر تصویر منتشر شده در صفحه اینستاگرام شخصی رضا رسولی عضو شورای شهر رشت، این طرح با امضای 6 عضو شورا در صحن علنی شورای شهر رشت به عنوان طرح دو فوریتی در صحن شورا مطرح شد.

گفتنیست این طرح دو فوریتی در جلسه غیرعلنی شورای شهر رشت با رای قاطع مورد تصویب اعضای شورا قرار گرفت.
طرح خرید خانه پدری استاد ابتهاج و استاد گلچین در جلسه شورای شهر رشت تصویب شد + عکس
#رضا رسولی #شورای شهر رشت #استاد هوشنگ ابتهاج #استاد گلچین گیلانی


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای علمی فرهنگی
تازه های علمی فرهنگی
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
201575 1