کدخبر:
201589
تاریخ انتشار:
۷ اسفند ۹۶
چاپ
چاپ
|
0 نظر
چاپ
دسته خبر
:

چرخش 180 درجه‌ای مدیر سابق ایجاد درآمد شهرداری پس از برکناری!

خزر: طنز تلخ ماجرا اینجاست که فردی که در زمان برکناری ثابت قدم و تصدی نصرتی بر شهرداری رشت، پای نامه تحقیق و تفحص از عملکرد ثابت قدم را امضا می کند، حالا که توسط نصرتی قرار است در جایگاه دیگری خدمت کند، به تعریف و تمجید از ثابق قدم می پردازد.

به گزارش خزر، 11 آذرماه سال جاری بود که جمعی از فعالین اجتماعی پس از روی کار آمدن مسعود نصرتی به عنوان شهردار جدید رشت خواستار تشکیل کارگروهی متشکل از کارشناسان رسمی، خبره و بی طرف جهت بررسی برخی موارد شائبه برانگیز در زمان تصدی ثابت قدم بر شهرداری رشت شدند! مواردی همچون عدم رعایت ترتیبات قانونی و عدم اخذ مجوز از شورا، مانند انتقال حساب شهرداری از بانک ملی به بانک مهر، بی توجهی به میراث فرهنگی و نابودی ابنیه تاریخی، عدم همکاری مناسب با سازمان میراث فرهنگی در زمینه صدور پروانه تخریب و ساخت مانند پروژه خواهر امام رشت، پیاده راه فرهنگی و ابنیه های تاریخی تخریب شده، نحوه بودجه ریزی و حسابرسی در شهرداری رشت؛ مشخصاً نحوه برآورد داراییهای ثابت، ایجاد بدهی 730 میلیارد تومانی و... (اینجا را بخوانید)

جالب آنکه در ذیل این نامه اسامی برخی پرسنل شهرداری نیز که در زمان شهردار سابق رشت پست های مدیریتی هم داشتند به چشم میخورد، یکی از این افراد مریم تجددی مدیر تشخیص و وصول درآمد شهرداری رشت بود.

اما مدتی پس از انتشار این نامه، شهردار جدید رشت اقدام به ایجاد تغییراتی در مدیریت درآمد و املاک شهرداری کرد که این موضوع با واکنش جالب مریم تجددی در صفحه اینستاگرامش همراه بود!

http://uupload.ir/files/e6gc_photo_%DB%B2%DB%B0%DB%B1%DB%B8-%DB%B0%DB%B2-%DB%B2%DB%B6_%DB%B1%DB%B6-%DB%B5%DB%B3-%DB%B5%DB%B2.jpg

تجددی در اینستاگرامش می نویسد: دو سال افتخار آن را داشتم که در سمت مدیر تشخیص و وصول درآمد شهرداری رشت به شهرم و شهرداری خدمت نمایم و اکنون بنا به تشخیص، مقرر گردید در جایگاه دیگری انجام وظیفه نمایم.

تجددی پس از این متن کوتاه شش پی نوشت را ضمیمه پست اینستاگرامی خود می کند که در آن ابتدا از محمدعلی ثابت قدم به دلیل اعتماد و اعتقادی که به افکار و ایده های نود داشته و از بانوان که دارای سلامت کاری بیشتری بودند استفاده می کرده، تشکر ویژه کرد! البته در پی نوشت آخر نیز تجددی تاکید بسیار کرده است که برخی پی نوشت ها حاوی کنایه هایی برای برخی مخاطبین خاص است!

طنز تلخ ماجرا اینجاست که فردی که در زمان برکناری ثابت قدم و تصدی نصرتی بر شهرداری رشت، پای نامه تحقیق و تفحص از عملکرد ثابت قدم را امضا می کند، حالا که توسط نصرتی قرار است در جایگاه دیگری خدمت کند، به تعریف و تمجید از ثابق قدم می پردازد.
چرخش 180 درجه‌ای مدیر سابق ایجاد درآمد شهرداری پس از برکناری!
#شهرداری رشت #رشت


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای اجتماعي
تازه های اجتماعي
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
201589 1