کدخبر:
201689
تاریخ انتشار:
۱۰ اسفند ۹۶
چاپ
چاپ
|
1 نظر
چاپ
دسته خبر
:

کرباسچی برای تبرئه همسر خود سند رو کرد

خزر: غلامحسین کرباسچی با انتشار اسنادی قضایی نسبت به اتهام منتسب به همسرش در خصوص مالکیت کارخانه «رشت الکتریک» واکنش نشان داد.

به گزارش خزر به نقل از خبرآنلاین، طی روزهای اخیر برخی رسانه ها گزارشی از واگذاری کارخانه رشت الکتریک به همسران غلام حسین کرباسچی و عبدالله نوری در سال های 82 نوشتند که حواشی ای در پی داشت. به دنبال این اظهارات کرباسچی دبیرکل حزب کارگزاران با انتشار عکس هایی از اسناد مربوط به بازرسی و حکم قضایی این پرونده، نسبت به این اتهامات واکنش نشان داد.

کرباسچی


بر اساس دادنامه ای که کرباسچی تصویر آن را منتشر کرده است؛ اتهام شش نفر -از جمله آقایان غلامرضا قبه، محمود علیزاده و خانم‌ها گیتا شاهنوار، سوده جبلی و خیرالنسا جبلی- اخلال در نظام اقتصادی از طریق خرید سهام شرکت مذبور و عدم انجام فعالیت اقتصادی و تخریب بخشی از آن و بیکار شدن کارگران بوده است تا در مزایده ای موفق به خرید آن شوند.

اما در حکم صادره از سوی شعبه سوم دادگاه انقلاب رشت، دادگاه، مزایده را قانونی تشخیص داده است. بر اساس این سند خریداران سهام کل مبلغ مزایده را تسویه کرده بودند و اقداماتی که در جهت نوسازی و بازخرید پرسنل انجام شده، قانونی بوده است.

در بخش پایانی این دادنامه اشاره شده است این کارخانه قبل از خریداری به حالت نیمه تعطیل بوده است و پس از خریداری تلاشی برای رونق بخشیدن به آن انجام داده اند اما نتوانستند جلب مشتری کنند.

در نهایت دادگاه به تبرئه خریداران رای داده است.
کرباسچی برای تبرئه همسر خود سند رو کرد
#کرباسچی برای تبرئه همسر خود سند رو کرد #کرباسچی


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
نظرات خوانندگان
خسرو قربانی
باسلام من وکیل سهامداران شرکت الکتریک به تعداد هزار نفر هستم و به عرض می رسانم که همین الان مدیر عامل قبلی شرکت در زندان است و اصولا خریداران شرکت بر اساس تعهدات خرید حق تحطیل کردن شرکت را نداشته اندو در رابطه بیش هزار صفحه مستندات و جود دارد. با احترام خسرو قربانی وکیل سهامداران شرکت الکتریک رشت .
پنجشنبه، 10 اسفند 139620:49:2
مخالفمموافقم
پاسخ به اين اظهار نظر
پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند
نام*
پست الکترونیک
وبلاگ

پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای سیاست
تازه های سیاست
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
201689 1