کدخبر:
201725
تاریخ انتشار:
۱۱ اسفند ۹۶
چاپ
چاپ
|
1 نظر
چاپ
دسته خبر
:

فرماندار شهرستان رشت:

از تاریخ ۱۵ اسفند هرگونه اجرای عملیات و اجرای پروژه‌های عمرانی در رشت ممنوع است!

خزر: احمدی خاطرنشان کرد:‌ دستگاه‌های ذیربط مانند شهرداری،‌ راه و شهرسازی و راهداری از تاریخ ۱۵ اسفند هرگونه اجرای عملیات و اجرای پروژه‌های عمرانی را تعطیل کنند تا اختلالی در عملکرد سایر دستگاه‌ها نیز رخ ندهد.

به گزارش خزر، سید محمد احمدی در جلسه ستاد اجرایی خدمات سفر شهرستان که در سالن اجتماعات فرمانداری رشت برگزار شد، اظهار داشت:‌ ستاد اجرایی سفر نوروزی رسما آغاز به کار می کند و مسئولان ادارات در ایام نوروز در دسترس کامل باشند و از مرخصی اجتناب کنند.

فرماندار شهرستان رشت با تاکید بر فراهم آوردن محیط شاد برای گردشگران بیان داشت:‌ تمامی دستگاه‌های مسئول با استفاده از توان و ظرفیت‌های مجموعه تحت امر خود خدمات لازم جهت رفاه حال شهروندان و مسافران را ارائه دهند.

احمدی وظیفه نیروی انتظامی را در ایام تعطیلات نوروز خطیر خواند و عنوان کرد: تمام دستگاه‌ها و ادارات ذیربط شهرستان رشت موظف هستند امکانات و شرایط مورد تقاضای نیروی انتظامی را برای برقرای نظم و امنیت در شهر فراهم کنند.

فرماندار شهرستان رشت عنوان کرد:‌ با توجه به اینکه بهترین مسیر برای خدمت به مردم و پیشبرد اهداف، ایجاد روحیه تعامل است بنابراین دستگاه‌ها نیز با جدیت در راه برقراری تعامل، کوشش کرده و از ایجاد تداخل در امور یکدیگر پرهیز کنند.

احمدی به وجود اختلاف سلیقه‌ها اشاره کرد و گفت:‌ در شهرستان رشت ظرفیت های بالایی برای گردشگری وجود دارد نباید به هیچ عنوان اجازه سوءاستفاده به برخی فرصت‌طلبان داده شود بلکه باید با ایجاد همکاری،‌ انسجام و تعاملات مثبت مسیر صحیح ارائه خدمات را انتخاب و در همان خط مورد قبول به پیش رفت.

وی با اشاره به ساماندهی کمپینگ‌ها ابراز داشت:‌ مدیران ‌شهرداری و نیروی انتظامی ساماندهی‌های لازم را در این مورد انجام دهند از برپا کردن هرگونه چادر مسافرتی در محیط پارک‌ها‌ یا حواشی معابر سطح شهرها جلوگیری به عمل آورند.

فرماندار شهرستان رشت خاطرنشان کرد:‌ دستگاه‌های ذیربط مانند شهرداری،‌ راه و شهرسازی و راهداری از تاریخ ۱۵ اسفند هرگونه اجرای عملیات و اجرای پروژه‌های عمرانی را تعطیل کنند تا اختلالی در عملکرد سایر دستگاه‌ها نیز رخ ندهد.

احمدی در پایان گفت: زباله و پسماند مشکل جدی استان است و ما در شهرستان رشت موضوع خاص سراوان را به طور مرتب پیگیری می کنیم.
از تاریخ ۱۵ اسفند هرگونه اجرای عملیات و اجرای پروژه‌های عمرانی در رشت ممنوع است!
#سید محمد احمدی #فرماندار رشت


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
نظرات خوانندگان
بی نام
با سلام پیشنهاد میگردد : جمله "دستگاه‌های ذیربط مانند شهرداری،‌ راه و شهرسازی و راهداری از تاریخ ۱۵ اسفند هرگونه اجرای عملیات و اجرای پروژه‌های عمرانی را تعطیل کنند تا اختلالی در عملکرد سایر دستگاه‌ها نیز رخ ندهد. " در انتهای مطلب بشرح زیر اصلاح گردد تا بعدا پیمانکاران دستگاه های اجرائی ، به بهانه تعطیلی کارگاه ناشی از صدور دستور فوق ، تقاضای در یافت خسارات معطلی و هزینه ماشین آلات و نیروی انسانی و... از کارفرمایان و ئستگاه های اجرائی که بالغ بر میلیاردها توان خواهدشد را ننموده و حقوق دولت وشهر وندان تضییع نگردانند.و یا باستناد دستور فوق مسیر های حفاری شده و کارهای ناتمام خود را رها کرده و موجبات اذیت و آزار شهروندان و مسافرین فراهم گردد. جمله اصلاحی پیشنهادی : "دستگاه‌های ذیربط مانند شهرداری،‌ راه و شهرسازی و راهداری از تاریخ ۱۵ اسفند هرگونه عملیات حفاری در معابر اصلی را تعطیل کنند ودر طی مدت فوق مبادرت به مرمت مسیر های حفاری شده قبلی و ادامه عملیات اجرائی در جبهه های کاری دیگر که تاثیری در ترافیک عبوری مسافران و شهروندان نداشته مبادرت نمایند." با تشکر
شنبه، 12 اسفند 139610:10:13
مخالفمموافقم
پاسخ به اين اظهار نظر
پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند
نام*
پست الکترونیک
وبلاگ

پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای اجتماعي
تازه های اجتماعي
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
201725 1