کدخبر:
201767
تاریخ انتشار:
۱۲ اسفند ۹۶
چاپ
چاپ
|
2 نظر
چاپ
دسته خبر
:

مدیری که روی متخلفین را هم سفید کرده است؛ از پاداش نجومی تا جریمه فضایی!

خزر: شنیده های اخیر از شهرداری حکایت از مدیری دارد که علاوه بر دریافت پاداش نجومی و هزینه کرد تقریباً 50 میلیونی برای دفتر مدیریتی خود، روی مدیران متخلفی که از خودروی خدمت استفاده شخصی می کنند را هم سفید کرده است.

به گزارش خزر، همه ما حداقل یک بار با صحنه ای برخورد کرده ایم که نقش اولش، مدیر متخلفی بوده که از خودروی منقش به برچسب "خودروی خدمت" یا پلاک قرمز دولتی برای مصارف شخصی از جمله جابه جایی اهل و عیال استفاده می کرده است. اتفاقی که بروز آن به دفعات، حکایت از آن دارد که ممنوعیت قانونی استفاده شخصی از خودروهای دولتی، برای برخی متخلفین بازدارندگی لازم را ندارد و نمی تواند مانع از تحمیل هزینه های فراوان به بیت المال شود. با این حال این تنها جنبه خوش ماجراست!

شنیده های اخیر از شهرداری حکایت از مدیری دارد که علاوه بر دریافت پاداش نجومی و هزینه کرد تقریباً 50 میلیونی برای دفتر مدیریتی خود، روی مدیران متخلفی که از خودروی خدمت استفاده شخصی می کنند را هم سفید کرده است.

این فرد که با شهردار سابق شراکت مالی در یکی از شهرستان‌های غربی را داشته است، هر روز پس از ساعت کاری اقدام به سفر با خودروی شهرداری به همان شهرستان غربی می کند. جالب آنکه گفته می‌شود وی در مسیر رفت و برگشت به زادگاه خود در هنگام استفاده از خودروی شهرداری مرتکب تخلفاتی با مبلغی حدوداً 4 میلیون تومانی شده است!

این حجم تخلفات بیشتر از آن که نشانگر عدم پایبندی به قانون باشد، حکایت از این دارد که بیت المال هیچ ارزشی در نظر این مدیر متخلف ندارد و وی از هر فرصتی برای دست انداختن به آن استفاده می کند.
مدیری که روی متخلفین را هم سفید کرده است؛ از پاداش نجومی تا جریمه فضایی!
#مدیر متخلف #رانت


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
نظرات خوانندگان
علی
من تابحال ندیدم اسم این فرد در جمعی گفته بشه و نفرین و آه پشت این فرد نباشه. مدیری که از مدیریت فقط هزینه کردن ، قلدری و دیکتاتوری و زور گفتن به مظلوم ها را بلده و دورنش از ادب و نزاکت کاملا تهی هست
شنبه، 12 اسفند 139622:49:55
مخالفمموافقم
پاسخ به اين اظهار نظر
پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند
نام*
پست الکترونیک
وبلاگ

صفار
به نام خدا- خزرآنلاین اینطور اطلاع رسانی شما اصلاً به درد نمی خورد چرا اسم این اشخاص را نمی آورید تا مردم این زالو صفتان را بشناسند.
يکشنبه، 13 اسفند 13969:56:15
مخالفمموافقم
پاسخ به اين اظهار نظر
پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند
نام*
پست الکترونیک
وبلاگ

پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای سیاست
تازه های سیاست
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
201767 1