کدخبر:
201809
تاریخ انتشار:
۱۳ اسفند ۹۶
چاپ
چاپ
|
0 نظر
چاپ
دسته خبر
:

فرماندار فومن: اظهارات طرح‌شده از زبان بنده و نماینده فومن کذب محض است

خزر: فرماندار فومن گفت: ممکن است برخی اختلاف‌سلیقه‌ها در کار وجود داشته باشد اما قطعاً رضایت ندارم که چنین مباحثی به این شکل مطرح شود.

به گزارش خزر، انتشار مطالبی از مجادله کلامی فرماندار و نماینده فومن در برخی رسانه ها واکنش اسماعیل پور را در پی داشت. رسانه ها از قول فرماندار فومن، نماینده این شهرستان را به موازی کاری در امور فرمانداری متهم کرده و از قول نماینده هم ادعای عجیبی را در خصوص فرماندار طرح کردند. (اینجا را بخوانید)

فرماندار فومن اما در گفتگو با خبرنگار خزرآنلاین در این خصوص گفت: در کدام جلسه چنین صحبتی مطرح‌شده است؟! نه آن حرف‌ها را بنده مطرح کرده‌ام و نه آقای افتخاری. بنده در آن جلسه گفته بودم که هر یک از ما می‌بایست به شرح وظایف خود عمل کنیم، نمی‌شود که فرماندار یک چیز بگوید و رئیس اداره کار دیگری را انجام دهد. این شهر که نمی‌تواند دو فرماندار داشته باشد؟ نمی‌دانم چرا این موضوع را به آقای افتخاری وصل کرده‌اند.

وی ادامه داد: آقای افتخاری هیچ صحبت و اظهارنظری در این خصوص نداشته‌اند و این موضوع یک شیطنت رسانه ای است. زمانی که خدا را در کارهایمان در نظر نگیریم همه‌چیز اتفاق خواهد افتاد. ایشان روحانی و نماینده شهرستان هستند و بنده با ایشان رفاقت دارم و از این رفاقت ما نیز برخی ناراحت هستند.

فرماندار فومن در پایان تأکید کرد: ممکن است برخی اختلاف‌سلیقه‌ها در کار وجود داشته باشد اما قطعاً رضایت ندارم که چنین مباحثی به این شکل مطرح شود.
فرماندار فومن: اظهارات طرح‌شده از زبان بنده و نماینده فومن کذب محض است
#فرماندار فومن #اسماعیل پور #افتخاری نماینده فومن


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای سیاست
تازه های سیاست
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
201809 1