کدخبر:
201921
تاریخ انتشار:
۱۶ اسفند ۹۶
چاپ
چاپ
|
0 نظر
چاپ
دسته خبر
:

واکنش عجيب رمضانپور نسبت به ورود سازمان بازرسی به پروژه 53 میلیاردی؛ نباید برای انجام وظایفمان از دیگران اجازه بگیریم! + فیلم

خزر: بسیار عجیب است که فردی با داشتن سوابقی همچون نمایندگی مجلس شورای اسلامی، شهرداری و فرمانداری و عضویت در شورای پنجم شهر رشت برای سازمان بازرسی به این شکل تعیین تکلیف میکند!

به گزارش خزر، در حاشیه سی و سومین جلسه علنی شورای شهر رشت، احمد رمضانپور نرگسی در واکنش به استعلام شورای شهر رشت از سازمان بازرسی در خصوص پروژه تجاری – اداری گلسار با قیمت حدودی 53 میلیارد تومان، گفت: ما برای انجام وظایف خودمان نباید از دیگران اجازه بگیریم! حالا که این مسئله را به آن سمت برده ایم به نظر بنده افضل آن است که ما نظر بازرسی را دریافت کرده و بعد تصمیم بگیریم.

دانلود فیلم

این لحن رمضانپور در شرایطی است که بر اساس اصل یکصد و هفتاد و چهار قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران، و بر اساس حق نظارت قوه قضاییه نسبت به حسن جریان امور و اجرای صحیح قوانین در دستگاه‏های اداری سازمانی به نام "سازمان بازرسی کل کشور" زیر نظر رییس قوه قضاییه تشکیل می‌گردد كه حدود اختیارات و وظایف این سازمان را قانون تعیین می‌کند.

در پایان بايد گفت بسیار عجیب است که فردی با داشتن سوابقی همچون نمایندگی مجلس شورای اسلامی، شهرداری و فرمانداری و عضویت در شورای پنجم شهر رشت برای سازمان بازرسی به این شکل تعیین تکلیف میکند!
واکنش عجيب رمضانپور نسبت به ورود سازمان بازرسی به پروژه 53 میلیاردی؛ نباید برای انجام وظایفمان از دیگران اجازه بگیریم! + فیلم
#احمد رمضانپور نرگسی #شورای شهر رشت #سازمان بازرسی استان گیلان


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای سیاست
تازه های سیاست
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
201921 1