کدخبر:
201923
تاریخ انتشار:
۱۷ اسفند ۹۶
چاپ
چاپ
|
0 نظر
چاپ
دسته خبر
:

ساحره میرسیدی در راه مدیرکلی فنی استانداری گیلان؟!

خزر: شنیده شده است که به زودی ساحره میرسیدی مدیرکل فعلی امور شهری استانداری گیلان به عنوان مدیرکل فنی استانداری منصوب خواهد شد.

به گزارش خزر، از آغاز بکار مصطفی سالاری به عنوان استاندار گیلان موضوع استفاده از ظرفیت بانوان در استانداری و ادارات کل مورد توجه ویژه قرار گرفت و ابلاغیه‌ای نیز در این خصوص از سوی استاندار گیلان صادر شد.

در همین راستا شنیده شده است که به زودی ساحره میرسیدی مدیرکل فعلی امور شهری استانداری گیلان به عنوان مدیرکل فنی استانداری منصوب خواهد شد.

اگرچه این انتصاب در راستای ابلاغیه و تاکید استاندار گیلان بر استفاده از بانوان و جوانان در مناصب مدیریتی است، اما انتصاب میرسیدی به عنوان مدیرکل فني استانداری گیلان عجيب و قابل تامل به نظر مي رسد.

در ابتدا می‌بایست به آنچه که در طی چهار سال تصدی میرسیدی بر پست مدیرکلی امور شهری استانداری گیلان عمل کرده است، نگاهی ویژه داشت. در اين خصوص همين بس که پس از حدود شش ماه از آغاز بکار شوراهای پنجم شهرها تا به امروز هنوز هیچ جلسه‌ای با شهرداران شهرهای استان گذاشته نشده و تنها به حضور در مراسمات معارفه شهرداران بسنده شده است!

قطعاً رفع مشکلات شهرداری‌ها مهمترین وظیفه حوزه مدیرکل امور شهری است و آنچه که طی ساليان اخیر در حوزه امور شهری استانداری رخ داده جای نقد بسیار دارد.

در پايان می‌بایست به این نکته نیز اشاره داشت که صرف استفاده از ظرفیت بانوان در مناصب، نباید مهمترین و تنها ملاک برای انتصابات قرار گیرد.
ساحره میرسیدی در راه مدیرکلی فنی استانداری گیلان؟!
#ساحره میرسیدی #مدیرکل امور شهری استانداری گیلان #استانداری گیلان #مدیرکل فنی استانداری گیلان


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای سیاست
تازه های سیاست
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
201923 1