کدخبر:
202035
تاریخ انتشار:
۱۹ اسفند ۹۶
چاپ
چاپ
|
0 نظر
چاپ
دسته خبر
:

حل معضل پسماند در رشت چشم انتظار حل مشکل زباله سوز

خزر: با این حال باید امیدوار بود که با اقدام مؤثر نمایندگان استان گیلان و بخصوص شهر رشت، در شرایطی که استان با مشکلات بسیار زیاد در حوزه پسماند مواجه است، هزینه احداث زباله‌سوز در رشت تأمین شود.

به گزارش خزر، سال 91 بود که بحث احداث زباله‌سوز در رشت برای نخستین بار مطرح شد و مبلغی حدود 10.9 میلیارد تومان برای این بحث اختصاص داده شد. هرچند که در آن زمان شورای شهر رشت با انحلال دست‌وپنجه نرم می‌کرد! یک سال پس از رشت اما دو شهر در مازندران 13 برابر مبلغ اختصاص داده‌شده برای شهر رشت، یعنی مبلغی حدود 140 میلیارد تومان را برای بحث زباله به خود اختصاص دادند.

جالب آنکه در شرایطی صحبت از مباحث محیط زیستی در خصوص احداث زباله‌سوز تحت قرارداد با شرکت چینی مطرح می‌شود که دو شهر مازندران نیز با همان شرکت چینی تی.تی.اس قرارداد منعقد کرده بودند و مشکلی در خصوص مباحث محیط زیستی وجود نداشت و در حال حاضر نیز این شرکت توانسته گواهی‌های بروز را اخذ نماید.

حال اما با گذشت 5 سال از نخستین باری که بحث احداث زباله‌سوز در شهر رشت مطرح شد، مبلغ اختصاص‌یافته برای این پروژه به 25 میلیارد تومان رسید اما هنوز این تأخیر 5 ساله به فرجام نرسیده و مشخص نیست چه زمانی اجرایی خواهد شد؟

با این حال باید امیدوار بود که با اقدام مؤثر نمایندگان استان گیلان و بخصوص شهر رشت، در شرایطی که استان با مشکلات بسیار زیاد در حوزه پسماند مواجه است، هزینه احداث زباله‌سوز در رشت تأمین شود.
حل معضل پسماند در رشت چشم انتظار حل مشکل زباله سوز
پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای اجتماعي
تازه های اجتماعي
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
202035 1