کدخبر:
212753
تاریخ انتشار:
۱۹ فروردین ۹۷
چاپ
چاپ
|
2 نظر
چاپ
دسته خبر
:

آقای بخشدار! مچکریم!

خزر: در واکنش به این فیلم، عده‌ای با بیان اینکه این مراسم در خارج از ساعات اداری برگزار شده است، ادعا کردند که تمامی هزینه‌ها نه از بودجه بیت‌المال بلکه از جیب شخصی بودجه است. همچنین این مراسم به پیشنهاد چند تن از همکارانِ بخشداری در تشکر از بخشدار برگزار شد.

به گزارش خزر، در روزهای اخیر فیلمی در فضای مجازی منتشر شد که در آن بخشدار چابکسر نقش اول را ایفا می‌کرد. گویا عده‌ای در محل بخشداری برای مباشر امینی، بخشدار چابکسر جشن تولد گرفته و بخشدار هم با شمارش معکوس اقدام به فوت کردن شمع‌های کیک می‌کند.

در واکنش به این فیلم، عده‌ای بابیان اینکه این مراسم در خارج از ساعات اداری برگزارشده است، ادعا کردند که تمامی هزینه‌ها نه از بودجه بیت‌المال بلکه از جیب شخصی بودجه است. همچنین این مراسم به پیشنهاد چند تن از همکارانِ بخشداری در تشکر از بخشدار برگزار شد.

در همین راستا باید از بخشدار چابکسر به دلایل زیر تشکر ویژه کرد:

  1. جناب بخشدار، متشکریم که برخلاف برخی مدیران که در ساعات اداری به بهانه جلسه، مردم را پشت در نگه می‌دارند، جشن تولد خود را بعد از ساعت اداری برگزار کردید.
  2. جناب بخشدار، متشکریم که در زمانه‌ای که برخی مدیران خودشان به خودشان برای دریافت خانه نامه می‌نویسند و هیچ ابایی از تصرف بیت‌المال ندارند، شما تمام بودجه جشن تولدتان را از جیب شخصی پرداخت اید و خدای نکرده حتی به اندازه هزینه یک کیک و ظرف، هم‌دست در بودجه بیت‌المال بخشداری نبردید.
  3. جناب بخشدار اصلاً متشکریم که همکارانتان برایتان جشن تولد گرفتند! حالا اینکه این جشن تولد در محل بخشداری هم برگزار شده است، مهم نیست. چراکه باور داریم همکارانتان اصلاً خدای نکرده قصد خودشیرینی نداشته و در روز تولد نگهبان بخشداری هم برای او چنین جشنی برپا خواهند کرد.

راستی جناب بخشدار! بعد از جشن تولدتان سری به روستاها بزنید. شاید ننه مه‌لقایی در کنج دیوارهای کاه‌گلی، توانسته باشد جان را از سرمای زمستان به در برده و چشم به انتظار کمک شما و همکاران زمان سنجتان باشد.

 
آقای بخشدار! مچکریم!
پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
نظرات خوانندگان
رضا
بنام خدا اصلن تمامی بخشداران و فرمانداران دولت تدبیر و امید به درد جامعه نمیخورند
دوشنبه، 20 فروردين 13970:25:59
مخالفمموافقم
پاسخ به اين اظهار نظر
پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند
نام*
پست الکترونیک
وبلاگ

رضا
بنام خدا اصلن تمامی بخشداران و فرمانداران دولت تدبیر و امید به درد جامعه نمیخورند
دوشنبه، 20 فروردين 13970:26:17
مخالفمموافقم
پاسخ به اين اظهار نظر
پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند
نام*
پست الکترونیک
وبلاگ

پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای اجتماعي
تازه های اجتماعي
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
212753 1