کدخبر:
212853
تاریخ انتشار:
۲۲ فروردین ۹۷
چاپ
چاپ
|
0 نظر
چاپ
دسته خبر
:

در دومین روز پس از اظهارات جهانگیری؛ هیچ خبری از ارز 4200 تومانی در رشت نیست / نه صرافی ها ارز می فروشند نه بانک ملی!

خزر: در دومین روز پس از اظهارات جهانگیری، هنوز هم خبری از ارز 4200 تومانی است. در حالی که دیروز برخی صرافی ها از مراجعات مردم برای فروش دلارشان به قیمت 4190 خبر داده بودند، امروز در بازار رشت هیچ اثری از فروش و حتی خرید ارز توسط صرافی ها وجود ندارد.

به گزارش خزر، در دومین روز پس از اظهارات جهانگیری، هنوز هم خبری از ارز 4200 تومانی است. در حالی که دیروز برخی صرافی ها از مراجعات مردم برای فروش دلارشان به قیمت 4190 خبر داده بودند، امروز در بازار رشت هیچ اثری از فروش و حتی خرید ارز توسط صرافی ها وجود ندارد.

یک صراف که نخواست نامش فاش شود، به خبرنگار خزر گفت: دیروز بسیاری با این فکر که قیمت رسمی ارز اعلام شده است،  اقدام به فروش ارز خود کردند. با این حال هنوز بانک مرکزی قیمت دلار را به ما نداده است و ما هم دلاری برای فروش نداریم. وی با بیان اینکه ارزی برای فروش وجود ندارد، ادامه داد: من نمیدانم هدف آقای جهانگیری از اعلام این نرخ چه بوده است اما اتفاقی که در حال حاضر شاهد آن هستیم، اینست که بازار به حالت تعطیل درآمده است.

در همین راستا یک صرافی واقع در محدوده گلسار رشت هم به خبرنگار خزر می گوید: حتی اگر فردی قصد مسافرت داشته و ویزا و بلیط هواپیما هم داشته باشد، ما ارزی برای فروش نداریم که به او بدهیم! وی می افزاید: باید برای تهیه ارز مسافرتی به شعب بانک مراجعه کنید.

مراجعات خبرنگار خزر به بانک ملی هم با این پاسخ که ارزی برای فروش نداریم و باید حداقل تا شنبه هفته بعد صبر کرد، همراه بود!
در دومین روز پس از اظهارات جهانگیری؛ هیچ خبری از ارز 4200 تومانی در رشت نیست / نه صرافی ها ارز می فروشند نه بانک ملی!
#فروش ارز در رشت #صرافی رشت


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای اقتصاد
تازه های اقتصاد
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
212853 1