کدخبر:
212895
تاریخ انتشار:
۲۳ فروردین ۹۷
چاپ
چاپ
|
1 نظر
چاپ
دسته خبر
:

نقدی بر اظهارات نماینده آستارا؛

آیا استاندار گیلان در موضوع حیران منفعل عمل کرد؟

 خزر: در کشمکشی که در این خصوص در بین نمایندگان دو استان به راه افتاده بود، نماینده آستارا پیکان تیز انتقاد را به جبهه خودی ها نشانه رفت و به بهانه انفعال استاندار گیلان در موضوع گردنه حیران، لب به انتقاد از وی گشود. داداشی، استاندار گیلان را به کم تدبیری در این زمینه متهم کرده و گفته بود: از نماینده عالی دولت بیش از این انتظار داشتیم.

به گزارش خزر، نمایندگان گیلان و اردبیل در مورد گردنه حیران یک جنگ رسانه ای تمام عیار را به راه انداختند که البته آتش بیار آن یکی از شبکه های معاند پانترک در آنطرف مرزها بود. جنگی که در نهایت با دستگیری یک دو فرد فریب خورده و البته ارائه چهره ای متعصب و با غیرت از نمایندگان هر دو استان به پایان رسید.

در کشمکشی که در این خصوص در بین نمایندگان دو استان به راه افتاده بود، نماینده آستارا پیکان تیز انتقاد را به جبهه خودی ها نشانه رفت و به بهانه انفعال استاندار گیلان در موضوع گردنه حیران، لب به انتقاد از وی گشود. داداشی، استاندار گیلان را به کم تدبیری در این زمینه متهم کرده و گفته بود: از نماینده عالی دولت بیش از این انتظار داشتیم.

اگرچه داداشی اساساً نمی گوید چه انتظاری از استاندار گیلان در این میان داشته است اما گویا نماینده آستارا توجهی به این مطلب ندارد که مناقشه مذکور یک کشمکش بین نمایندگان دو استان بوده و اساساً استاندار اردبیل ورودی به این موضوع نداشته که استاندار گیلان در مقام پاسخگویی وی برآید. اگرچه فرماندار آستار به عنوان نماینده استاندار و دولت در شهر مرزی آستارا، واکنش هایی را نسبت به این موضوع و حرف و حدیث ها در خصوص الحاق حیران به اردبیل داشته است.

ای کاش نماینده آستارا به جای انتقاد از استاندار گیلان، موضعی قاطع، محکم و کوبنده در قبال اظهارات همتای اردبیلی خود اتخاذ می کرد تا سایر نمایندگان گیلان همچون نمایندگان رشت و صومعه سرا بار این کمی کاری را بر دوش نکشند!
آیا استاندار گیلان در موضوع حیران منفعل عمل کرد؟
#استاندار گیلان #نماینده آستارا


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
نظرات خوانندگان
بی نام
بنام خدا از دولت تدبیر و امید بیش از این انتظاری نداشت وضع اقتصادی دلار وضع اجتماعی وضع سیاسی که تمام فرمانداران با رانت بر سره کاره آمده اند از وزیرش گرفته تا استاندارش
جمعه، 24 فروردين 13970:28:41
مخالفمموافقم
پاسخ به اين اظهار نظر
پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند
نام*
پست الکترونیک
وبلاگ

پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای سیاست
تازه های سیاست
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
212895 1