کدخبر:
212953
تاریخ انتشار:
۲۷ فروردین ۹۷
چاپ
چاپ
|
0 نظر
چاپ
دسته خبر
:

همه باید سربازان نماینده ولی فقیه باشیم

خزر: رجا با اشاره به اینکه اگر صحبتی غیر واقعی از سوی یک روحانی به مقام معظم رهبری نسبت داده شود باید لباس روحانیت را از وی گرفت، افزود: من به عنوان یک سرباز ولایی، جان ناقابلم را برای رهبر انقلاب اسلامی و خون شهدا نثار می کنم.

به گزارش خزر، سیروس رجا در گفتگو با خبرنگار خزرآنلاین اظهار داشت: در سال جدید اتفاق خوبی در استان گیلان روی داد و این اتفاق نیکو، انتصاب آیت الله فلاحتی به عنوان نماینده ولی فقیه در استان گیلان بود.

وی با بیان اینکه این انتصاب را به آیت الله فلاحتی تبریک می گویم، عنوان داشت: آیت الله فلاحتی یک انسان ولایی، ارزشی و از مریدان واقعی رهبر معظم انقلاب اسلامی هستند. ایشان از فعالان سیاسی و اجتماعی قم بودند.

رجا با اشاره به اینکه مردم داری، تدین و ساده زیستی آیت الله فلاحتی زبانزد خاص و عام است، تصریح کرد: از ساده زیستی آیت الله فلاحتی همین نکته کافی است که پس از انتصاب به عنوان نماینده ولی فقیه، خبری از تجملات گذشته نبود و ولایی بودن خودشان را به مردم گیلان اثبات کردند.

وی عنوان داشت: اگر کسی از نام مقام معظم رهبری برای امیال شخصی کند، نشان از ولایی نبودن آن شخص است حتی اگر این فرد در لباس روحانیت باشد.

رجا با اشاره به اینکه اگر صحبتی غیر واقعی از سوی یک روحانی به مقام معظم رهبری نسبت داده شود باید لباس روحانیت را از وی گرفت، افزود: من به عنوان یک سرباز ولایی، جان ناقابلم را برای رهبر انقلاب اسلامی و خون شهدا نثار می کنم.

وی با تاکید بر اینکه هرگونه نسبت دادن حرف ناصحیح به رهبر انقلاب اسلامی را محکوم است، اظهار داشت: خداوند افراد خطا کار را که از خط ولایت خارج شده اند، به راه راست هدایت کند.

این فعال سیاسی، فرهنگی و ورزشی با بیان اینکه آیت الله فلاحتی یک روحانی درد کشیده در راه انقلاب و اسلام است، تصریح کرد: همه افراد در مقابل آرمانهای انقلاب و نظام اسلامی مسئول هستیم.

وی با اشاره به اینکه نباید در حرف فقط پشتیبان ولایت فقیه باشیم بلکه باید در عمل پشتیبانی خود را ثابت کنیم، تصریح کرد: باید دست دشمنان انقلاب و اسلام را از این انقلاب کوتاه کرد چرا که بعضی افراد در کارهای اجتماعی و اقتصادی کارهایی را انجام می دهند که به انقلاب و نظام اسلامی ضربه می زنند.

رجا افزود: خواسته من از جوانان این خطه شهید پرور و ولایت مدار که بار ها و بارها وفاداری خود را با ارمانهای امام راحل و رهبر انقلاب ثابت نموده اید اینست که وظیفه جوانان در این برهه زمانی حساس، حمایت از آیت الله فلاحتی است و به تعبیری جوانان باید دست راست نماینده ولی فقیه در استان باشند.

وی در پایان با بیان اینکه نباید اجازه سوء استفاده را به دیگران داد، عنوان داشت: نباید از لحاظ اقتصادی کارهایی انجام شود که انگشت نمای مردم شویم.
همه باید سربازان نماینده ولی فقیه باشیم
#سیروس رجا #فلاحتی


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای Social
تازه های Social
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
212953 1