کدخبر:
212974
تاریخ انتشار:
۲۸ فروردین ۹۷
چاپ
چاپ
|
1 نظر
چاپ
دسته خبر
:

شکایت علوی از قاضی پور و بدری؛ به جای این اظهارات تفرقه آمیز به دنبال حل مشکلات حوزه انتخابیه تان باشید!

خزر: سید امیر حسین علوی با بیان اینکه با بر زبان آوردن اینگونه اظهارات، مردم مشکلات موجود در حوزه های انتخابیه شان را فراموش نخواهند کرد، افزود: جناب قاضی پور و بدری بهتر است به مشکلات حوزه انتخابیه خودشان که از قضا کم هم نیست، رسیدگی کرده و به دنبال حل آنان باشند.

به گزارش خزر، رئیس شورای اسلامی شهر رشت از نادر قاضی پور نماینده ارومیه و صدیف بدری نماینده اردبیل به دلیل اظهارات تفرقه افکنانه شان در خصوص الحاق حیران به اردبیل، وفق ماده ۲ قانون نظارت بر رفتار نمایندگان رسماً مجلس شکایت کرد.

سید امیر حسین علوی با بیان اینکه با بر زبان آوردن اینگونه اظهارات، مردم مشکلات موجود در حوزه های انتخابیه شان را فراموش نخواهند کرد، افزود: جناب قاضی پور و بدری بهتر است به مشکلات حوزه انتخابیه خودشان که از قضا کم هم نیست، رسیدگی کرده و به دنبال حل آنان باشند.

علوی با بیان اینکه مواردی همچون خشک شدن دریاچه ارومیه به مشکلی ملی تبدیل شده است، افزود: نماینده ارومیه بهتر است به جای این اظهارات تفرقه آمیز، به دنبال ریشه یابی حل چنین مشکلاتی باشد.

رئیس شورای شهر رشت در پایان با بیان اینکه حیران متعلق به گیلان بوده و خواهد ماند از شکایت خود از این دو نماینده وفق ماده 2 قانون نظارت بر رفتار نمایندگان خبر داد.
شکایت علوی از قاضی پور و بدری؛ به جای این اظهارات تفرقه آمیز به دنبال حل مشکلات حوزه انتخابیه تان باشید!
#امیرحسین علوی #شورای شهر رشت #الحاق حیران به اردبیل


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
نظرات خوانندگان
صفار
به نام خدا- آقای علوی مگرنماینده مجلس و یا نماینده مردم شریف گیلان در مجلس خبرگان می باشد، که در جایگاه عضو یک شورای شهر می خواهد شکایت کند. تازه جالب اینکه ایشان با 200 کیلومتر فاصله، نماینده شورا در رشت می باشد حالا اگر آستارا بود باز قابل تامل بود. درست است آن دو نماینده آذری ادعا و حرفهایی زدند که نباید می زدند. ولی اقای علوی هم به جای شکایت از این نمایندگان( که ربطی به ایشان ندارد)بهتر است فکری به بحران ترافیکی ، دستفروشان و..... شهر رشت بکند.
سه شنبه، 28 فروردين 139714:55:41
مخالفمموافقم
پاسخ به اين اظهار نظر
پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند
نام*
پست الکترونیک
وبلاگ

پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای سیاست
تازه های سیاست
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
212974 1