کدخبر:
212980
تاریخ انتشار:
۲۸ فروردین ۹۷
چاپ
چاپ
|
1 نظر
چاپ
دسته خبر
:

سخنی با نماینده آستارا؛

برای مقابله با ویژه خواری، پیشقدم شوید!

خزر: این اظهارات داداشی در حالی مطرح می شود که بی تردید یکی از راه های اشاعه و نفوذ فساد اداری و مالی، فراهم بودن بستر رانت خواری در برخی تعاملات سیاسی، اجتماعی و اقتصادی است. معضلی که بعضا گریبانگیر نمایندگان مجلس در دوره های مختلف هم شده است و خطرش همچنان در کمین نمایندگان و وابستگان به آنهاست.

به گزارش خزر به نقل از تابناک، ولی الله داداشی، نماینده مردم آستارا در مجلس شورای اسلامی در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه یکی از معضلات و مشکلاتی که امروز گریبان گیر مردم کشورمان شده است بحث فساد اداری و مالی است، گفت: استان گیلان نیز از این امر مستثنی نیست.

داداشی با بیان اینکه  سیستم اداری کشور ما معیوب و بیمار است، گفت: وقتی از سوی مدیر ارشد استان تخلفاتی صورت گرفته و مدیر متخلف بازداشت و به دستگاه قضایی فراخوانده شده ما می‌بینیم مدیر ارشد سیاسی استان با دستگاه قضایی مقابله می‌کند که این در شأن مدیر سیاسی استان نیست و باید اصلاح شود. بنده از رییس جمهور، وزیر کشور و اعضای هیات دولت می خواهم با چنین مدیر ارشد سیاسی که حیثیت مردم گیلان را با چنین کارهایی زیر سوال می‌برد برخورد شود.

نماینده مردم آستارا ضمن تاکید بر شفاف سازی قانون و آیین نامه های اداری برای مردم توسط رسانه ها، تصریح کرد: مردم از فساد اداری و مالی گلایه مندند و حقم دارند.

این اظهارات داداشی در حالی مطرح می شود که بی تردید یکی از راه های اشاعه و نفوذ فساد اداری و مالی، فراهم بودن بستر رانت خواری در برخی تعاملات سیاسی، اجتماعی و اقتصادی است. معضلی که بعضا گریبانگیر نمایندگان مجلس در دوره های مختلف هم شده است و خطرش همچنان در کمین نمایندگان و وابستگان به آنهاست.

فارغ از درستی یا نادستی اظهارات داداشی، از وی که به حق بر وظیفه رسانه ها مبنی بر شفاف سازی قانون و آیین نامه های اداری برای مردم تاکید دارد، انتظار می رود ابتدا توضیحاتی در خصوص خودروی سراتو 2000 که پس از حضورش در مجلس شورای اسلامی به او اعطا شده است، ارائه دهد. چرا که بی شک امتیاز همین نوع از واگذاری خودرو شامل حال بسیاری از مردم نخواهد شد و ممکن است خدای نکرده در نظر بسیاری از احاد جامعه جزیی از رانت مربوط به نمایندگی به حساب بیاید. به خصوص اینکه سند خودرو نه به نام مجلس یا سازمان های وابسته به آن بلکه به نام نماینده آستارا بوده و این بدان معنی است که پس از پایان حضور داداشی در بهارستان، این خودرو برای همیشه متعلق به ایشان خواهد بود و به بیت المال مجلس برنخواهد گشت.
برای مقابله با ویژه خواری، پیشقدم شوید!
#ولی الله داداشی #نماینده آستارا


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
نظرات خوانندگان
محمد
وضع کازونو میبینید دولت تدبیر و امید چی کار میکنی دولت مردمو در نظر نگرفتی این شد
سه شنبه، 28 فروردين 139722:37:29
مخالفمموافقم
پاسخ به اين اظهار نظر
پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند
نام*
پست الکترونیک
وبلاگ

پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای اجتماعي
تازه های اجتماعي
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
212980 1