کدخبر:
213066
تاریخ انتشار:
۱ اردیبهشت ۹۷
چاپ
چاپ
|
1 نظر
چاپ
دسته خبر
:

حسنی کجایی 2؟

خزر: اگرچه از یک نماینده برخواسته از لیست امید در مجلسی که اکثریت کرسی هایش در اختیار اصلاح طلبان است، انتظار می رود تا در استیضاح وزیران با قدرت بیشتر و دستان بازتر عمل کند اما حسنی هرگز نتوانست وعده خود را در خصوص استیضاح وزیر جهاد کشاورزی، محقق کند. شاید نماینده رشت باید بپذیرد که تلاش برای همراهی همکاران در استیضاح وزیر جهاد کشاورزی آن هم در مجلسی که نمایندگانش بارها نشان داده اند متاثر از لابی های گسترده اند، بیهوده خواهد بود. 

به گزارش خزر، چندی پیش بود که خزر در گزارشی با عنوان "حسنی کجایی" ضمن اشاره به جلسه دو نماینده رشت با شهردار حول محور احداث قطار شهری، خبر از غیبت معنادار دیگر نماینده رشت در این جلسه داده بود. جلسه ای که خروجی مثبت آن می تواند منجر به انقلابی در حوزه حمل و نقل و ترافیک شود. 

اگرچه غیبت حسنی در آن جلسه و امضا نکردنش پای نامه ای که دو نماینده دیگر رشت خطاب به دکتر نوبخت برای جذب بودجه قطار شهری نوشته بودند، عجیب بود اما عجیب تر حضور کم رنگ رسانه ای نماینده رشت در این روزهای پرمشقت کشاورزان است. 

به نظر می رسد کشاورزان گیلانی در این زمان بیش از پیش به حمایت نماینده کشاورز زاده رشت که عضویتش در کمیسیون کشاورزی، روح تازه ای را به کالبد نیمه جان کشاورزان گیلانی دمیده بود، نیاز دارند. بحران کم آبی در کشور به مرز هشدار رسیده است و گیلان هم متاثر از این وضعیت است. در چنین مواقعی، بروز درگیری و نزاع در بین کشاورزان گیلانی بر سر بحران کم آبی اصلا دور از ذهن نیست.

اگرچه از یک نماینده برخواسته از لیست امید در مجلسی که اکثریت کرسی هایش در اختیار اصلاح طلبان است، انتظار می رود تا در استیضاح وزیران با قدرت بیشتر و دستان بازتر عمل کند اما حسنی هرگز نتوانست وعده خود را در خصوص استیضاح وزیر جهاد کشاورزی، محقق کند. شاید نماینده رشت باید بپذیرد که تلاش برای همراهی همکاران در استیضاح وزیر جهاد کشاورزی آن هم در مجلسی که نمایندگانش بارها نشان داده اند متاثر از لابی های گسترده اند، بیهوده خواهد بود. 

برنج، محصول استراتژیک گیلان است و برای ثمربخشی، نیاز به آب فراوان دارد. از نماینده رشت انتظار می رود در این خصوص چاره ای بی اندیشد چرا که کاهش ۱۲۰ میلیون متر مکعبی آب ذخیره شده در پشت سد سپیدرود خبر از روزهای سخت آینده دارد.
حسنی کجایی 2؟
#حسنی نماینده رشت #کمیسیون کشاورزی


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
نظرات خوانندگان
بی نام
اقای حسنی .جنابعالی بعنوان عضوکمیسیون کشاورزی نسبت به دیگرنمایندگان مسئولیت بیشتری به کشاورزان گیلانی دارید گرچه انها نیز بایستی پاسخگوی مدیران مرتبط با بخش کشاورزی باشند این نکته میخواستم یاد اوری کنم که دردهنه سپیدرود به دریادرحوزه کیاشهر زمینهای چند صدهکتاری.متعلق به منابع طبیعی وجوددارد که استفاده بهینه ازان استفاده نمیشود وقبل از تصرف عده ای لاشخور بیفتد بجهت دستخوش خشکسالی که مدیران نالایق گیلانی به مردم به ارمغان اورده اند بجهت جلوگیری از خشکسالی پیگیری نمایید سدی ایجاد وبجای وروداب ان به دریا ازطریق لوله گذاری به پشت سد سنگر وتاریک منتقل گردد قطعا هزینه ان ازهزینه سدسازی دربالادست پایین تر وشاید10درصد ان شامل نگردد ومیتواند بصورت تسلسل ازان بهره برداری نمود وبه دریانریزد مضافا جاذبه گردشگری داشته باشد وچندصدنفردران مشغول خدمت گردد وهمچنین منطقه کیاشهر را به یکی از گردشگری مناطق وشاید بی نظیر ترین نقاط کشور مبدل گردد
يکشنبه، 2 ارديبهشت 139714:55:37
مخالفمموافقم
پاسخ به اين اظهار نظر
پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند
نام*
پست الکترونیک
وبلاگ

پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای سیاست
تازه های سیاست
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
213066 1