کدخبر:
213140
تاریخ انتشار:
۴ اردیبهشت ۹۷
چاپ
چاپ
|
1 نظر
چاپ
دسته خبر
:

مدیرکل منابع طبیعی گیلان؛ گروهی را برای بررسی بیشتر موضوع به چاف و چمخاله اعزام خواهیم کرد

خزر: با توجه به درخواست شهرداری چاف مبنی بر ساخت و حفاظت ادامه پارک ساحلی چاف و در راستای ماده 3 قانون، "یعنی حفظ مالکیت با منابع طبیعی" مثل مابقی پارک های جنگلی و ساحلی، این منطقه هم طی یک قرارداد به شهرداری اجاره داده میشود.

به گزارش خزر، امروز تصاویری در فضای مجازی منتشر شد که حکایت از فنس کشی قسمتی از ساحل عمومی توسط شهرداری چاف و چمخاله و اجرای سازه بتنی در آن داشت.

 

در همین راستا، مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان گیلان در گفت و گو با خبرنگار خزرآنلاین در این خصوص گفت: با توجه به درخواست شهرداری چاف مبنی بر ساخت و حفاظت ادامه پارک ساحلی چاف و در راستای ماده 3 قانون، "یعنی حفظ مالکیت با منابع طبیعی" مثل مابقی پارک های جنگلی و ساحلی، این منطقه هم طی یک قرارداد به شهرداری اجاره داده میشود.

وی افزود: از آنجایی که این محدوده خطر تصرف اراضی را هم داشت، ما با درخواست شهرداری موافقت کردیم تا دور این محدوده را حصار بکشد و این محدوده را هم به پارک ساحلی چاف و چمخاله بیفزاید.

یوسف پور ادامه داد: برای جلوگیری از برداشت غیرقانونی شن و ماسه که مدام توسط نیروهای ما در منطقه گزارش می شد، شهرداری پیشنهادی را برای ساخت و حفاظت ادامه پارک مطرح کرد؛ در حال حاظر ما قرارداد ماده 3 را با شهرداری امضاء نکرده ایم و نیروهای حفاظتی ما در آن منطقه مستقر هستند؛ از زمانی که ما با شهرداری چمخاله قرارداد 10 ساله ماده 3 را امضا کنیم به صورت قانونی حفاظت این محدوده هم به عهده شهرداری قرار می گیرد.

وی در پایان و در واکنش به شایعاتی مربوط به برداشت غیرمجاز از این منطقه توسط شهرداری چاف و چمخاله، گفت: حتماً به نیروهای حفاظتی تاکید خواهم کرد که تا زمان واگذاری قانونی این منطقه به شهرداری چاف، با جدیت بیشتری به امر حفاظت ادامه دهند.
مدیرکل منابع طبیعی گیلان؛ گروهی را برای بررسی بیشتر موضوع به چاف و چمخاله اعزام خواهیم کرد
#یوسف پور مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری #شهرداری چاف و چمخاله


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
نظرات خوانندگان
بی نام
برداشت غیر مجاز شن و ماسه جرم کیفریه.نه حقوقی باید به دادستانی اطلاع داده بشه
چهارشنبه، 5 ارديبهشت 13977:28:55
مخالفمموافقم
پاسخ به اين اظهار نظر
پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند
نام*
پست الکترونیک
وبلاگ

پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای سیاست
تازه های سیاست
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
213140 1