کدخبر:
213142
تاریخ انتشار:
۵ اردیبهشت ۹۷
چاپ
چاپ
|
0 نظر
چاپ
دسته خبر
:

تیمداری برای برخی متردف با مجلس است! گمنامی در تیم های بزرگ بیشتر جواب می دهد

خزر: بنده در فوتبال ناپاک چندین سال تیمداری کردم. متاسفانه افرادی در فوتبال هستند که فوتبال را آغشته به ناپاکی کرده اند. در فصل بعد انشالله دوباره به عرصه فوتبال باز می گردم تا شهر رشت و شهرهای دیگر را به اوج برسانیم.

سیروس رجا در گفتگو با خبرنگار خزر اظهار داشت: هواداران یکی از پشتوانه های تیم های گیلانی هستند که باعث می شوند تا تیم های فوتبال یک پشتوانه مردمی داشته باشند.

وی با اشاره به اینکه بازیکنان باغیرتی همچون حسین کعبی، شایان مصلح، سید محمد حسینی، سهیل حق شناس، محمدرضا مهدوی و ... باعث صعود تیم سپیدرود به لیگ برتر شدند، عنوان داشت: بدون وجود بازیکنان باغیرت تیم سپیدرود، امکان حضور و بقا در لیگ برتر مهیا نبود.

وی با تاکید بر اینکه نباید از آب گل آلود سپیدرود برای خودمان ماهی بگیریم، افزود: گریه های حسین کعبی پس از صعود به لیگ برتر در خاطره همه ماندگار شد.

رجا با بیان اینکه سپیدرود به مسایلی خاصی همانند استفاده های سیاسی و اجتماعی گرفتار شده است، تصریح کرد: من در فوتبال ناپاک چندین سال تیمداری کردم. متاسفانه افرادی در فوتبال هستند که فوتبال را آغشته به ناپاکی کرده اند. در فصل بعد انشالله دوباره به عرصه فوتبال باز می گردم تا شهر رشت و شهرهای دیگر را به اوج برسانیم.

این فعال ورزشی ادامه داد: افرادی که نیت آنها پاک باشد از بیت المال برای مقاصد خاص استفاده نمی کند. نباید با وام و چک اقدام به تیمداری کرد.

رجا با تاکید بر اینکه عده ای برای مقاصدی همچون نمایندگی مجلس یا شورای شهر اقدام به تمیداری می کنند، بیان داشت: برخی با وعده و وعیدهای دروغ در حال سپری کردن اموارات هستند و تیم ها را به ورطه نابودی می کشانند.

وی با اشاره به اینکه از دستگاه های نظارتی می خواهم که در بحث باشگاهداری ورود کنند اظهار داشت: این عده در حال مکیدن خون مردم و هواداران هستند و باید از تیم های فوتبال دور شوند.

رجا با بیان اینکه در ماههای آینده معلوم خواهد شد که افراد برای چه مقاصدی اقدام به تیمداری کردند، عنوان داشت: بسیاری از افراد در چند ماه آینده مقاصد سیاسی و اجتماعیشان مشخص می شود.

وی با تاکید بر اینکه من در فوتبال بدهکار شدم افزود: مدیرعامل هایی با چک و سفته تیمداری می کنند و در کاخ هایشان روزگار می گذرانند.

رجا با اشاره به اینکه مربیان همانند افشین ناظمی، بهمن صالح نیا و امید هرندی زحمت زیادی برای فوتبال گیلان کشیدند بیان داشت: تیم سپیدرود را بازیکنان با غیرت و هواداران متعصب این تیم بالا آوردند و مربیان و مالکان تاثیری بر روی صعود تیم سپیدرود نداشتند.

وی با بیان اینکه گاهی بازیکنان سپیدرود پول آب معدنی را نداشتند اما با تعصب و غیرت بازی کردند اظهار داشت: از علی کریمی بخاطر زحماتش تشکر می کنم اما گمنامی در تیم های بزرگ همانند سپیدرود بیشتر جواب می دهد.
تیمداری برای برخی متردف با مجلس است! گمنامی در تیم های بزرگ بیشتر جواب می دهد
#سیروس رجا #سپیدرود


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای Sport
تازه های Sport
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
213142 1