کدخبر:
213154
تاریخ انتشار:
۵ اردیبهشت ۹۷
چاپ
چاپ
|
1 نظر
چاپ
دسته خبر
:

شکایت مدیرمسئول خزرآنلاین از وزیر بهداشت!

خزر: از آن جایی که تا کنون درج این گزارش در خبرگزاری فارس با تکذیبیه ای از سوی وزیر بهداشت یا مجموعه وزارت خانه همراه نبوده است، لذا از ایشان به اتهام توهین به رسانه ها که خزرآنلاین هم جز کوچکی از این جامعه بزرگ محسوب می شود، در دادسرای ویژه کارکنان دولت شکایت کرده ام.

به گزارش خزر، خبرگزاری فارس دیروز در گزارشی به انتشار اظهارات وزیر بهداشت در همایش سفیران سلامت که در مدرسه دخترانه نرجس منطقه ۶ تهران برگزار شده بود، پرداخت. در این گزارش به نقل از وزیر بهداشت و به قول او نوشته شده بود: متأسفانه همه رسانه‌ها بیمارند و استثنا قائل نیستم و بیماری را پخش می‌کنند!

در همین راستا، مدیرمسئول خزرآنلاین در واکنش به این اظهارات وزیر بهداشت، با بیان اینکه این نخستین باری نیست که ایشان اظهاراتی دور از شان وزرات را بر زبان می رانند، گفت: البته از وزیری که در مقابل دیدگان مردم فرماندار همین دولت را "بی شعور" خطاب می کند، بیش از این انتظاری نمی رود.

خاکزاد ادامه داد: از آن جایی که تا کنون درج این گزارش در خبرگزاری فارس با تکذیبیه ای از سوی وزیر بهداشت یا مجموعه وزارت خانه همراه نبوده است، لذا از ایشان به اتهام توهین به رسانه ها که خزرآنلاین هم جز کوچکی از این جامعه بزرگ محسوب می شود، در دادسرای ویژه کارکنان دولت شکایت کرده ام.

وی ادامه داد: امیدورام ایشان بتوانند مدارک محکمه پسندی برای اثبات بیمار بودن تمام رسانه ها و پخش بیماری توسط آنان ارائه دهند.
شکایت مدیرمسئول خزرآنلاین از وزیر بهداشت!
#وزیر بهداشت #مدیرمسئول خزرآنلاین


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
نظرات خوانندگان
مخسن
باور کنید وزیر بهداشت عقل سالم ندارد و با واژه شئونات اداری آگاهی و آشنایی نیست ، جیبش گرم است ، براش مهم نیست دیگران دارند و یا ندارند هنه را به تمسخر می گیرد .
سه شنبه، 22 آبان 139713:18:13
مخالفمموافقم
پاسخ به اين اظهار نظر
پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند
نام*
پست الکترونیک
وبلاگ

پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای سیاست
تازه های سیاست
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
213154 1