کدخبر:
213620
تاریخ انتشار:
۲۵ اردیبهشت ۹۷
چاپ
چاپ
|
2 نظر
چاپ
دسته خبر
:

با برجام، کشور از محاصره خارج شد؛ ما کار درستی انجام دادیم / الان وقت مشغول کردن ذهن مسئولان دیپلماسی کشور نیست / دولت را وادار نکنید برخی مسائل را بیان کند / تاریخ روحانی را بخاطر شجاعت و خدمت به مردم تکریم می‌کند

به گزارش خزر، سخنگوی دولت تصریح کرد که از مجامع جهانی به ویژه شورای امنیت انتظار می‌رود نسبت به جنایات ریم صهیونیستی عکس العمل مناسبی نشان دهد.

محمد باقر نوبخت در نشست هفتگی خود اعلام کرد:دولت جمهوری اسلامی ایران ضمن محکومیت شدید جنایات رژیم صهیونیستی که با حمایت آمریکا انجام می شود، از مجامع جهانی به ویژه شورای امنیت انتظار دارد نسبت به این اقدامات عکس العمل مناسبی نشان دهد. دست این دو رژیم به خون بیش از 59 فلسطینی و بیش از 2771مجروح آغشته است.

وی همچنین در واکنش به هجمه‌ها به دولت به بهانه برجام گفت: الان وقت آن نیست که ذهن مسئولان دیپلماسی کشور که درگیر سیاست جهانی هستند، با بیان این مطالب، مشغول شود. ما نباید جز منافع ملی به فکر چیز دیگری باشیم.

وی یادآور شد :با برجام، کشور از محاصره خارج شد. ما کار درستی انجام دادیم، در شرایط تحریم، ملت هزینه سنگینی پرداخت می کرد. دولت را وادار نکنید برخی مسائل را بیان کند؛ چرا ما را وادار می کنید حرف هایی بزنیم که موجب سوءاستفاده دشمن شود؟

سخنگوی دولت خاطرنشان کرد: اگر منافع ما ایجاب کند، از برجام خارج می شویم، بازگشت به گذشته برای ما مشکل نیست. در صورت خروج از برجام، غنی سازی را با هر عددی که تشخیص دهیم انجام می دهیم و دیگر هم نیاز نیست غنی سازی ما تحت نظارت طرف مقابل باشد. برای بازگشت به سال 92مشکلی نداریم.

وی تاکید کرد: در برجام چیزی از دست نداده ایم، تاریخ دکتر روحانی بخاطر شجاعت و خدمت به مردم تکریم می کند.

نوبخت همچنین در بخشی از نشست خبری خود با اعلام اینکه بیش از 5میلیارد دلار ثبت سفارش بر ای کالاها صادر شده است، گفت: بانک مرکزی نیز در خصوص تخصیص ارز برای کالا با ارز 4200تومانی، رقم مشابهی گزارش داده است، در خصوص تامین کالاها تقریبا مشکلی نداریم.

سخنگوی دولت در ادامه تصریح کرد : دولت تحت هیچ شرایطی سامانه واردات وصادرارت را ترک نکرده و از تامین کالاهای اساسی با ارز 4200تومانی عقب نمی نشینیم و آن را ادامه می دهیم، کسی به امید اتفاق دیگری در آینده و احتکار اموالش در حال حاضر نباشد، اینکه کشی کالای خود را از انبار خارج نکند، خلاف قانون است. /انتخاب
با برجام، کشور از محاصره خارج شد؛ ما کار درستی انجام دادیم / الان وقت مشغول کردن ذهن مسئولان دیپلماسی کشور نیست / دولت را وادار نکنید برخی مسائل را بیان کند / تاریخ روحانی را بخاطر شجاعت و خدمت به مردم تکریم می‌کند
#سخنگوی دولت #محمدباقر نوبخت


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
نظرات خوانندگان
ابراهیم پور
سلام آقای نوبخت پنج سال ذهن مردم را با حرفهای خیالی برجام مشغول کردند ،نتیجه اش شد این . حالا هم تهدید میکنند کسی حرف نزند که اگر حرف بزند ما هم حرف میزنیم . واقعا شرم آوره که این همه دروغ تحویل مردم داده میشه مگر همین دولت نبود میگفت همه تحریمها چه اقتصادی چه سیاسی چه هسته ای همه به یکباره برداشته میشود البته گفتگو ی برجام در این برهه از کشور حرکت درستی بود ولی مردم که در همه ی شرایط همراهی میکنن مستحق این همه دروغ و جفا نیستن .
چهارشنبه، 26 ارديبهشت 13979:7:49
مخالفمموافقم
پاسخ به اين اظهار نظر
پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند
نام*
پست الکترونیک
وبلاگ

بی نام
نوبخت جان اگر بنده مانند شما متگلم وحده بودم زیباتر از شما سخن میراندم پس اگر به قواعد حقوق ایمان داری جلسه ای برگزار بکن وان وقت اگر دیدگاه شما مورد پذیرش اگثریت واقع شد پس نمره قبولی خواهی گرفت
پنجشنبه، 27 ارديبهشت 139723:7:13
مخالفمموافقم
پاسخ به اين اظهار نظر
پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند
نام*
پست الکترونیک
وبلاگ

پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای سیاست
تازه های سیاست
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
213620 1