کدخبر:
213622
تاریخ انتشار:
۲۵ اردیبهشت ۹۷
چاپ
چاپ
|
0 نظر
چاپ
دسته خبر
:

هشدار رجا به مافیای فوتبال گیلان؛ افشاگری خواهم کرد

خزر: بایدپیشینه افراد پیش از ورود به تیم ها مورد بررسی قرار بگیرد که متاسفانه بعضی از این افراد از فیلترهای لازم رد نشده اند یا اگر از فیلترها رد شده اند به صورت کامل مورد بررسی قرار نگرفته اند.

به گزارش خزر، سیروس رجا در گفتگو با خبرنگار خزرآنلاین در ناآرامی ها افراد مختلف به بیان مسایلی می پردازند که این حرف ها ناصواب است اظهار داشت: افرادی همانند جواد تن زاده فوتبالی نیستند و در مقابل هواداران سپیدرود قرار گرفته اند.

وی با بیان اینکه هواداران سپیدرود توانستند این تیم را در لیگ برتر حفظ کنند عنوان داشت: بازیکنان سپیدرود تاثیر با غیرت مثال زدنی خود توانستند در زمین بازی پیروز شوند.

رجا با اشاره به اینکه نباید از زحمات علی کریمی به جهت بقاء سپیدرود در لیگ برتر بدون تامل گذشت بیان داشت: علی کریمی یکی از اسطوره های ایران است و نباید زحمات این افراد را برای کشورمان نادیده بگیریم.

وی با اذعان به اینکه هیات فوتبال گیلان و فدراسیون فوتبال باید مشکلات تیم سپیدرود را حل کنند گفت: مالک های بی پول در ایران زیاد هستند که با وعده و وعید تیمداری می کنند.

رجا با اشاره به اینکه بعضی از این مالکان سودای نمایندگی مجلس و شورای شهر را دارند افزود: این مالکان از تیم های فوتبال استفاده می کنند و سرانجام بدی را برای تیم های فوتبال رقم می زنند.

وی با بیان اینکه بسیاری از کارهای مامه تیام برای انتقال به استقلال تهران توسط من انجام شد اظهار داشت: تن زاده با اتفاقات رقم خورده برایشان در استان گیلان جایی ندارند.

رجا با تاکید بر اینکه الماسخاله زحمات زیادی برای تیم سپیدرود کشیده است عنوان داشت: استفاده ابزاری از تیم های فوتبال توسط افراد مختللف صورت می گیرد در حالیکه این افراد زحمتی برای این تیم ها نکشیده اند.

وی با اشاره به اینکه نهادهای نظارتی باید بر روندهای مالکیت سپیدرود نظارت های بیشتری را انجام بدهند گفت: بایدپیشینه افراد پیش از ورود به تیم ها مورد بررسی قرار بگیرد که متاسفانه بعضی از این افراد از فیلترهای لازم رد نشده اند یا اگر از فیلترها رد شده اند به صورت کامل مورد بررسی قرار نگرفته اند.

رجا با بیان اینکه مالک های اینچنینی به تیم ها ضرر می زنند افزود: این افراد پس از رسیدن به جایگاه سیاسی تیم های فوتبال را فراموش می کنند و هیچ اثری از آنها در فوتبال باقی نمی ماند.

وی با اذعان به اینکه بعضی از این مالکها با چک و سفته قصد تیمداری دارند و هدفشان به یغما بردن بیت المال است بیان داشت: مالکان به دنبال ماهی گرفتن از آب گل آلود هستند.

رجا با تاکید بر اینکه از حضرت آیت الله فلاحتی به دلیل ورود به جریان باشگاه سپیدرود تشکر می کنم اظهار داشت: واقعا برای مردم گیلان جای افتخار است که حضرت آیت الله فلاحتی در مورد سپیدرود وارد میدان شده است.

وی با اشاره به اینکه اگر به این بازیکنان رسیدگی کامل انجام می شد تیم سپیدورد می توانست رتبه بهتری را در جدول کسب کند بیان داشت: بازیکنانی مثل حسین کعبی، سید محمد حسینی، هادی موسوی، سهیل حق شناس، حسین ابراهیمی برای این تیم زحمت زیادی کشیده اند.

رجا با بیان اینکه ماندگاری سپیدرود با تلاش های علی کریمی در ارتباط است عنوان داشت: علی کریمی علاقه خاصی به شهر رشت و تیم سپیدرود دارد و باید از وجود چنین اسطوره هایی در استان گیلان استفاده کرد.

وی با اذعان به اینکه حاضرم در برنامه تلویزیونی اقدام به افشاگری کنم افزود: با یکی از مجریان برنامه های تلویزیونی در مورد بحث مافیا در فوتبال صحبت کردم و از وی خواستم تا با حضور در برنامه وی در مورد حواشی فوتبال صحبت کنم.

رجا با اشاره به اینکه مجری تلویزیونی حاضر نشد از من به عنوان میهمان دعوت کند تا در خصوص فساد در فوتبال صحبت کنم اذعان داشت: من آدمی هستم که بی پروا در مورد مسایل مربوط به مافیای فوتبال صحبت می کنم و به همین جهت از من دعوت نکردند.

رجا با بیان اینکه من در گذشته تیمداری کرده ام اظهار داشت: به جهت تعصب به مردم گیلان در فوتبال سرمایه گذاری کردم و هیات فوتبال گواه این ماجرا است و هیچگونه سیاسی به واسطه فوتبال ندارم.

وی با اشاره به اینکه یکی از مشکلات کنونی فوتبال گیلان فساد در فوتبال است عنوان داشت: می توان به کمک هیات فوتبال و نهادهای نظارتی در مقابل اینگونه فسادها ایستادگی کرد.

رجا با بیان اینکه تیم سپیدرود می تواند در آسیا مطرح شود بیان داشت: باید عزت مردم گیلان و هواداران سپیدرود با حضور قدرتمند این تیم در لیگ حفظ شود.

وی با اشاره به اینکه یکی از ملزومات تیمداری ورود بدون بازی کردن با چک و سفته است اظهار داشت: درگیر کردن بازیکنان با چک، سفته و گرفتن حقشان باعث می شود تا تمرکز بازیکنان از بین برود.

رجا با بیان اینکه برای حضور در تیم سپیدرود به صورت قدرتمند حاضر هستم عنوان داشت: سابقه موفق و من به فوتبال شاهدی بر قدرت و توانایی من در عرصه فوتبال است.
هشدار رجا به مافیای فوتبال گیلان؛ افشاگری خواهم کرد
#سیروس رجا #فوتبال #تیم سپیدرود


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای Sport
تازه های Sport
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
213622 1