کدخبر:
213654
تاریخ انتشار:
۲۶ اردیبهشت ۹۷
چاپ
چاپ
|
0 نظر
چاپ
دسته خبر
:

جوانی پاک دست با خدماتی ارزشمند در مدیریت مالی سازمانی عریض و طویل

خزر: آیا با توجه به صفت پاکدستی که عضو مجرب کنونی و ادوار شورای شهر به شایستگی در تمجید این مدیر جوان و لایق بیان کرد پاسداشت این خدمات ارزنده در روزهای سخت شهرداری لایق تقدیر نیست؟؟!

به گزارش خزر، مدیریت امروزه بیش از یک جایگاه صرفا اداری مبدل به علمی آکادمیک و مستلزم مؤلفه هایی همچون استعداد،تجربه،کاردانی و تعهد میباشد که با وجود یک بستر مهیا امکان تبلور و بروز در اشخاص مختلف دارد.

در این بین و در شرایط عادی حوزه های مالی و اقتصادی به دلیل حساسیت های موجود دارای دشواری های مختص به خود میباشد لیکن اگر در مقطع ای بروز مشکلات مختلفی اعم از اعمال سلایق فردی و یا نواقص سیستمی و اداری نیز فضایی غیر معمول و شرایطی غیرقابل پیش بینی را با خود به همراه آورد مدیریت مالی حوزه مذکور مبدل به چالشی عمیق خواهد شد که مرور هر لحظه از زمان بر ژرفای آن خواهد افزود.شرایطی که در سالهای اخیر در مجموعه شهرداری رشت شاهد آن بودیم...

از انباشت بدهی های چند صد میلیارد ریالی شهرداری به سازمانی همچون تامین اجتماعی که باعث عدم تمدید دفترچه پرسنل شهرداری گردیده بود تا بدهی مالیاتی هزار میلیاردی ریالی به اداره دارایی که در صورت عدم ایجاد تعامل به توقیف اموال کارکنان منجر میشد،فضایی متشنج در حوزه مالی شهرداری ایجاد کرده بود و این درایت متولی جوان امور مالی شهرداری رشت بود که شهرداری را موفق به عبور از این چالش بزرگ کرد.

حجم عظیم بدهی به پیمانکاران، مطالبات بازنشستگان، معوقات حقوق پاکبانان،آتش نشانان و پرسنل فضای سبز معضلات دیگر پیش روی شهرداری و متولی حوزه مالی این مجموعه بود که در شرایطی نادر و با توجه به مسدود شدن حساب شهرداری در سررسید پانزده روز یکبار،ارائه راهکار و عبور از آن با توجه به شرایط اسفناک درآمدی شهرداری بیش از هر چیز به معجزه ای شباهت داشت که با پشتکار و تلاش حوزه مالی به ثمر نشست و امروز شاهد ایجاد آرامش نسبی در نتیجه به روز رسانی مطالبات کارمندان و حل مشکل بیمه تکمیلی و تامین اجتماعی آنها میباشیم.

قابل به ذکر است عبور از این موانع بزرگ و چالشهای بی سابقه در حوزه مالی که قلب تپنده مجموعه شهرداری محسوب میشود نتیجه تلاشهای مدیر مالی جوان شهرداری میباشد که در این مدت به علل مختلف مورد هجمه های زیادی قرار گرفت و کمتر از سوی مدیران ارشد شهری با عنایت و تقدیر روبرو شد که این امر در فضایی که بسیاری از افراد بدون هیچ عملکرد مثبتی مورد تشویق قرار میگیرند باعث تعجب و تأمل است..!

در روزهای اخیر با ارائه آماری غلط در مورد دریافت پاداش شاهد موج جدیدی از حملات و هجمه ها برعلیه مدیر مالی شهرداری در برخی از رسانه ها بودیم که با واقعیت انطباق ندارد چرا که رقم پاداش پس از دو سال و برای همه مدیران شهرداری تخصیص یافته است که این امر نشانگر بغض و غرض راویان این خبر کذب میباشد.

باید توجه داشت که کارنامه موفق یک مدیر جوان در تلاطم این حجم از چالش ها باعث ایجاد امید در بدنه مجموعه محل خدمت وی میباشد و مدیران ارشد نیز در راستای وظایف خود درباره ارتقای سطح بهره وری موظف به حفظ و حمایت این قبیل افراد در بین نیروی انسانی خود میباشند.

آیا با توجه به صفت پاکدستی که عضو مجرب کنونی و ادوار شورای شهر به شایستگی در تمجید این مدیر جوان و لایق بیان کرد پاسداشت این خدمات ارزنده در روزهای سخت شهرداری لایق تقدیر نیست؟؟!
جوانی پاک دست با خدماتی ارزشمند در مدیریت مالی سازمانی عریض و طویل
#ماه پسند #شهرداری


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای اجتماعي
تازه های اجتماعي
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
213654 1