کدخبر:
213762
تاریخ انتشار:
۱ خرداد ۹۷
چاپ
چاپ
|
1 نظر
چاپ
دسته خبر
:

لاکچری های رشت دیوانه شده اند؟! آگهی عجیب بر بیلبورد تبلیغاتی!

خزر: متاسفانه در سال های اخیر با کلیپ سازی های مبتذل یکی از آقازاده های پولدار که پدرش به لطف لابی با نمایندگان ثروت بادآورده ای را به هم زده، برخورد بازدارنده و موثری صورت نگرفته است و شاید نصب بنر تبریک تولد فرزند در انظار عمومی با چنین ابعاد گسترده ای را بتوان در همین راستا دسته بندی کرد!

به گزارش خزر، ساکنان بلوار گیلان رشت و خودروهای عبوری از این منطقه امروز با صحنه عجیبی مواجه شدند. تبریک تولد به فرزند با نصب بنر بر روی بیلبورد تبلیغاتی!

بیلبورد عجیب در بلوار گیلان رشت

بلوار گیلان رشت مدت هاست که به منطقه ای برای دور دور و جولان خودروهای مدل بالا توسط عده ای از دختران و پسران جوان تبدیل شده و نصب چنین بنری بر روی بیلبورد متعلق به یکی از کانون های تبلیغاتی این سوال را به ذهن متبادر می کند که آیا فصل جدیدی از فرهنگ اشتباه چشم و هم چشمی و به رخ کشی اتوموبیل های گران قیمت در این منطقه گشوده شده است؟!

متاسفانه در سال های اخیر با کلیپ سازی های مبتذل یکی از آقازاده های پولدار که پدرش به لطف لابی با نمایندگان ثروت بادآورده ای را به هم زده، برخورد بازدارنده و موثری صورت نگرفته است و شاید نصب بنر تبریک تولد فرزند در انظار عمومی با چنین ابعاد گسترده ای را بتوان در همین راستا دسته بندی کرد!
لاکچری های رشت دیوانه شده اند؟! آگهی عجیب بر بیلبورد تبلیغاتی!
#لاکچری #زندگی لاکچری در رشت


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
نظرات خوانندگان
بی نام
دمش گرم . توحسودی که نمی توانی لابی کنی با نمایندگان شریف مجلس شورای اسلامی . مگر این آقای که سکاندار یکی از سازمانهای تجاری در گیلان شده وقبلا نماینده بوده بالابی به این سمت نرسیده .
چهارشنبه، 2 خرداد 139723:25:7
مخالفمموافقم
پاسخ به اين اظهار نظر
پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند
نام*
پست الکترونیک
وبلاگ

پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای اجتماعي
تازه های اجتماعي
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
213762 1