کدخبر:
213832
تاریخ انتشار:
۴ خرداد ۹۷
چاپ
چاپ
|
1 نظر
چاپ
دسته خبر
:

مافیای گسترده در المان های زیباسازی؛ آنانی که منتظر مناسبت های تاریخی اند!

خزر: پیمانکار ساخت این المان ها بر اساس کدام مناقصه انتخاب شده است؟ چه کسی این پیمانکاران را به مسئولان شهرداری معرفی و زمینه را برای اعطای پروژه به آنان فراهم کرده است؟ کدام مسئولان شهرداری در اعطای بدون مناقصه ساخت این المان ها همکاری داشته اند؟ هزینه ساخت هر کدام از این المان ها چه مقدار بوده و پولش به جیب چه کسانی سرازیر شده است؟

به گزارش خزر، در دنیای برندها، تبلیغات حرف اول و آخر را می زند. صاحبان برندهای بزرگ داخلی و خارجی هیچگاه خود را بی نیاز از تبلیغات نمی بینند و همین نیاز همیشگی بهترین فرصت را برای افرادی فراهم می کند که شغل و حرفه خود را در ارائه خدمات تبلیغاتی برگزیده اند.

شهرداری به عنوان سازمان مسئول در ارائه خدمات شهری به شهروندان، متولی ایجاد و بهره برداری از این فرصت های تبلیغاتی به عنوان منبع درآمدی پایدار بوده و هر گونه لابی گری در این سازمان عریض و طویل می تواند ضمن از بین بردن عدالت در توزیع فرصت های سرمایه گذاری، بیشترین سود را به جیب سودجویانی سرازیر کند که با لابی گسترده معمولا مسئولین شاغل در شهرداری را هم در منافع حاصله شریک می کنند! مفسده ای که متاسفانه شهرداری رشت هم از ابتلای بالقوه به آن، در امان نبوده و نیست.

داستان برخورداری برخی خواص از فرصت های تبلیغاتی و معرفی پیمانکاران به مسئولان شهرداری و دریافت حق تعرفه و شراکت در سود حاصله ناشی از پیمانکاری، مدت هاست که به زمزمه محافل خصوص تبدیل شده است. مفسده هایی که در گذشته در سازمان های زیرمجموعه شهرداری رشت به خصوص در سازمان سیما و منظر وجود داشته و ردپای واضح آن را می توان در سفارش طراحی و ساخت المان های شهری مشاهده کرد.

پیمانکار ساخت این المان ها بر اساس کدام مناقصه انتخاب شده است؟ چه کسی این پیمانکاران را به مسئولان شهرداری معرفی و زمینه را برای اعطای پروژه به آنان فراهم کرده است؟ کدام مسئولان شهرداری در اعطای بدون مناقصه ساخت این المان ها همکاری داشته اند؟ هزینه ساخت هر کدام از این المان ها چه مقدار بوده و پولش به جیب چه کسانی سرازیر شده است؟

متاسفانه مدت هاست که مافیای عجیبی در ساخت المان های مناسبتی در شهرداری رشت حکمفرمایی می کند و عملا فضای ساخت آن را در دست گرفته است. پس از تصدی دکتر نصرتی بر راس شهرداری رشت اما تلاش هایی برای ایجاد یک فضای رقابتی و شکستن انحصارطلبی حاکم بر آن صورت گرفته است. تلاش هایی که به نظر می رسد علت اصلی هجمه های متقلبانه روزهای اخیر به شهردار رشت می باشد.

در کنار المان های ثابت، شهرداری رشت در حوزه فرهنگی عملکرد خود هم اقدام به نصب المان های مختلف مناسبتی می کند و صدالبته مافیای حاکم بر این حوزه، ساخت و نصب این المان ها را هم در انحصار خود دیده و هر تهدیدی را با هجمه پاسخ می دهد. 
مافیای گسترده در المان های زیباسازی؛ آنانی که منتظر مناسبت های تاریخی اند!
#المان های شهرداری رشت #شهرداری رشت


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
نظرات خوانندگان
همشهری
برادر بیلبوردها رو فراموش کردی گرفتی چی رو ؟ مزایده های بیلبوردها میلیاردی سود داره همش مزایده های سوری این چند ساله گذاشتند . یکی رو دادند به خواهر زاده اون یکی رو دادن به یه آدم ریاکار
دوشنبه، 7 خرداد 139712:32:0
مخالفمموافقم
پاسخ به اين اظهار نظر
پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند
نام*
پست الکترونیک
وبلاگ

پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای اجتماعي
تازه های اجتماعي
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
213832 1