کدخبر:
213862
تاریخ انتشار:
۵ خرداد ۹۷
چاپ
چاپ
|
0 نظر
چاپ
دسته خبر
:

بروز پدیده ای همانند پل فومن این بار در سیاهکل! + جزییات

خزر: شهردار سیاهکل علت تخریب آبشار صخره ای پاشوران را سرقت پمپ آب آن می داند و می گوید: چون پمپ آب این آبشار را سرقت می کردند، ما هم آبشار را تخریب کردیم!! باید از شهردار سیاهکل پرسید اگر روزی خدای نکرده دزد به خانه ایشان بزند و اموالشان را به سرقت ببرد، ایشان به جای درنظر گرفتن ملاحضات امنیتی، خانه خودشان را به صورت کامل تخریب می کنند؟!

به گزارش خزر، ساخت یک پروژه عمرانی و بعد تخریب آن به دلیل بروز عواملی که از ابتدا در نظر گرفته نشده، پدیده ای است که متاسفانه در گیلان شیوع پیدا کرده است. نمونه واضح این امر پلی بوده که از مدت ها قبل با صرف میلیون ها تومان هزینه در فومن ساخته و حواشی فراوانی را در خصوص عدم افتتاحش برانگیخته بود. همان پلی که یک روز ناصر عاشوری، نماینده سابق فومن در اعتراض به عدم افتتاحش دفتر مراجعات مردمی اش را بر روی آن برپا کرد و گفت که تا وضعیت این پل مشخص نشود دفتر مراجعات مردی خود را در آن مکان برپا می کند! دفتر مراجعات مردمی عاشوری البته یک شب هم بر روی آن پل مستقر نماند و با فرارسیدن شب، نماینده سابق فومن به خانه برگشت!!

پل ورودی فومن

بعد از پایان کار عاشوری در مجلس و آغاز دوران نمایندگی افتخاری، نماینده جدید فومن نه تنها بر ادامه ساخت پل اصرار نکرد بلکه اجرای آن را بزرگترین خیانت به مردم فومن دانست و گفت که این پروژه مخل اقتصاد و برنامه های گردشگری و رفاهی شهرستان شده است!! سرآخر هم پلی که به اذعان برخی رسانه ها با هزینه 20 میلیاردی بیت المال در طول 12 سال ساخته شده بود و بنا به گفته نوری زاد، معاون وقت وزیر راه و شهرسازی که در شهریور ماه 95 به فومن سفر کرده بود، با پیشرفت فیزیکی 95 درصدی در روگذر و پیشرفت فیزیکی 75 درصدی در مجموع روبرو بود، به دست تخریب سپرده شد!!

 

شاید اگر نحوه برخورد قضایی با مسببان این اتلاف بیت المال، رسانه ای می شد، در سیاهکل اتفاقی مشابه نمی افتاد!

متاسفانه خبرها حکایت از آن دارد که آبشار صخره ای استخر پاشوران سیاهکل تخریب شده است. آبشاری که قریب به 5 سال پیش با هزینه بیت المال و در ابعادی بسیار بزرگ به عرض هفت متر ، طول دوازده متر و ارتفاع پنج متر ساخته شده بود حالا بنا به دلایل بسیار عجیبی تخریب شده است. 

قابل تامل آن که شهردار سیاهکل در گفتگو با خبرنگار خزرآنلاین و در پاسخ به اینکه علت تخریب این آبشار صخره ای چه بوده است، می گوید: یکی از دلایل تخریب این بوده که پمپ آب این استخر به سرقت می رفته و آبشار هم بدون پمپ بی معنی بوده است!!

نیک بین البته نمی گوید که کجای دنیا برای مقابله با سرقت، کل سازه را تخریب می کنند؟ باید از شهردار سیاهکل پرسید اگر روزی خدای نکرده دزد به خانه ایشان بزند و اموالشان را به سرقت ببرد، ایشان به جای درنظر گرفتن ملاحظات امنیتی، خانه خودشان را به صورت کامل تخریب می کنند؟!

 

آبشار صخره ای استخر پاشوران
بروز پدیده ای همانند پل فومن این بار در سیاهکل! + جزییات
#پل ورودی فومن #آبشار صخره ای استخر پاشوران سیاهکل


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای اجتماعي
تازه های اجتماعي
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
213862 1