کدخبر:
213870
تاریخ انتشار:
۶ خرداد ۹۷
چاپ
چاپ
|
1 نظر
چاپ
دسته خبر
:

در پی احداث جایگاههای سوخت تک سلولی؛

نامه سرگشاده رئیس شورای شهرستان رشت به استاندار گیلان

خزر، درپی آغاز احداث جایگاههای سوخت تک سلولی در پیاده رو ها و نگرانی های جایگاه داران شهرستان رشت نسبت به این موضوع حجت جذب رئیس شورای شهرستان رشت طی نامه ای سرگشاده به استاندار گیلان نگرانی های این صنف را با دکتر مصطفی سالاری مطرح کرد.

به گزارش خزر، درپی آغاز احداث جایگاههای سوخت تک سلولی در پیاده رو ها و نگرانی های جایگاه داران شهرستان رشت نسبت به این موضوع حجت جذب رئیس شورای شهرستان رشت طی نامه ای سرگشاده به استاندار گیلان نگرانی های این صنف را با دکتر مصطفی سالاری مطرح کرد.

متن کامل نامه به شرح ذیل است:
جناب دکتر مصطفی سالاری
استاندار محترم گیلان
سلام علیکم
حضور نیمه شبانه جمعی ازصاحبان جایگاههای سوخت وبنزین دردفترکار اینجانب در شبهای ماه مبارک رمضان نشان ازدغدغه وبیکاری تعداد زیادی از کارگران و فرار سرمایه های قدیمی شهرستان رشت باعث شد تا پاسی از شب به درد دل بخشی از مردم و اهالی خوب شهرم بنشینم وباتمام وجود گوش بسپارم و حسرت بخورم که چرا در شهری که خداوند متعال نعمت های زیادی داده این همه مشکلات باعث بلاتکلیفی اهالی خوب شهر باشد.

درد دلی که نشان از بلاتکلیفی سرمایه ها و تجربه انسانهایی بوده که میراث چندین ساله پدران خود رابه همراه دارند. درد دلی که نشان ازبسته شدن بخش دیگر از صنعت خدمات رسانی استان رابه ارمغان می آورد. بله جایگاه های سوخت و بیکار شدن تعداد زیادی ازکارگران این جایگاه ها ومشکلات خانواده آنها.

برادر بزرگوار شاید بدلیل مشغلات کاری شما این موضوع مهم فراموش شده است، امااینجانب بنابه وظیفه شغلی و نمایندگی مردم مطالبی را به حضورتان ارائه می نمایم.

شرکت پتروآیرپک کارآفرینان پارسیان مجری طرح جایگاه سوخت تک سلولی بنزین در پیاده روها می باشد که شرکتی اصفهانی است و در نظر دارد طبق توافقات انجام شده ۱۵ جایگاه سه الی چهار سکویی را در مناطق مختلف شهر نصب نماید.

اما نکته اینجاست: آیا ما دراین استان نیاز به جنین پروژه ای داریم؟

آقای استاندار لازم است بدانید درحال حاضر در شهرستان رشت ۳۱ جایگاه سوخت وجود دارد که باظرفیت ۳۵ الی ۴۰ درصدی کار می کنند و در حدود ۳۲۰ نفر کارگر در حال کار هستند. بگذریم که متوسط سرمایه شامل زمین و تاسیسات و امکانات حدود چندین میلیارد تومان می باشد. آیا می دانید در شهر تهران با جمعیت ۱۳ میلیونی فقط ۲۶۷ جایگاه سوخت دارد اما در کل استان گیلان باجمعیت دو میلیون و ۵۰۰ هزار نفره ۱۲۰ جایگاه وجود دارد که اگر تناسب هم بگیریم ورود جایگاه تک سلولی جدیدکاملا بی معناست.

و اینکه روزانه بسیاری از مردم از وضعیت خیابان ها وبافت فرسوده آن اعتراض داشته و هنوز ما با مشکل بزرگ ترافیک و پارکینگ روبرو هستیم.

ای کاش مشاورین حضرتعالی تحقیقات دقیق تری دراین خصوص انجام داده و فرصتی به جایگاه داران به جهت ارائه طرحهای خود و حتی گفتن درد دلهایشان می دادند.

به هرحال از جنابعالی با سوابق مدیریتان انتظار میرود که مانع اجراء این پروژه شده و همواره مدافع منافع مردم فهیم گیلان باشید.

برادر شما حجت جذب
نامه سرگشاده رئیس شورای شهرستان رشت به استاندار گیلان
#حجت جذب #شورای شهر رشت #استاندار


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
نظرات خوانندگان
شهروند
استاندار محترم منتظر جواب هستیم .
دوشنبه، 19 شهريور 13970:32:29
مخالفمموافقم
پاسخ به اين اظهار نظر
پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند
نام*
پست الکترونیک
وبلاگ

پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای اجتماعي
تازه های اجتماعي
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
213870 1