کدخبر:
213888
تاریخ انتشار:
۶ خرداد ۹۷
چاپ
چاپ
|
2 نظر
چاپ
دسته خبر
:

تشابه اسمی عجیب؛ این لقمانی همان لقمانی است؟! + اسناد

خزر: تشابه اسمی علی لقمانی، اولین نائب رئیس شرکتی که تنها سه ماه پس از ثبت، توانست مشاور پروژه 605 واحدی مسکن مهر رشت شود، با رئیس کار، رفاه و امور اجتماعی شهرستان رشت که از قضا او هم علی لقمانی است، بسیار جالب و قابل تامل است!

به گزارش خزر، شرکت خاک و خط کاسپین، شرکتی است که به شماره ثبت 14564 و شناسه ملی 10720265049 در تاریخ 1388/05/05 به آدرس رشت، گلسار، بلوار گیلان، خیابان 182 به ثبت رسید. اولین مدیران شرکت آقایان عمران حقیقی کناری بسمت رئیس هیات مدیره، علی لقمانی بسمت نائب رئیس هیات مدیره، قربانعلی وهابی توچائی بسمت عضو هیات مدیره و مدیرعامل به مدت دو سال انتخاب گردیدند. (اینجا را بخوانید)

http://uupload.ir/files/4n51_3.jpg

 

 

قریب به سه ماه از تاسیس آن، شرکت مذکور تحت موافقت نامه ای به عنوان مهندس مشاور پروژه 605 واحدی مسکن مهر رشت با شماره 116/ه/م/م مورخ 1388/8/21 معرفی میگردد.(تصویر زیر)

 

 

http://uupload.ir/files/zzqr_photo_%DB%B2%DB%B0%DB%B1%DB%B7-%DB%B1%DB%B1-%DB%B1%DB%B5_%DB%B1%DB%B8-%DB%B1%DB%B5-%DB%B2%DB%B2.jpg

 

چگونه شرکتی که تنها سه ماه از تاریخ تاسیس آن میگذرد مشاور پروژه عظیم 605 واحدی مسکن مهر رشت می شود؟ معیار انتخاب این شرکت نوپا به عنوان مشاور چه بوده و چگونه چنین شرکت تازه تاسیسی تا این اندازه مورد اعتماد مسئولین قرار می گیرد؟

نکته قابل تامل دیگر اینکه اندکی بعد از انعقاد این موافقت نامه تغییری در هیات مدیره شرکت رخ میدهد. خانم نجمه سالارپور بجای آقای علی لقمانی بعنوان نائب رئیس هیات مدیره طی آگهی تغییرات مورخ 1388/10/29 معرفی می شود. یعنی آقای علی لقمانی تقریباً سه ماه پس از تاریخ موافقت نامه ای که این شرکت را بعنوان مشاور پروژه 605 واحدی مسکن مهر رشت تعیین میکند، جای خود را به خانم نجمه سالارپور می دهد. (تصویر زیر)

http://uupload.ir/files/zhaj_2.jpg

 

 

تشابه اسمی "علی لقمانی" که پس از انعقاد موافقنامه از شرکت خارج می شود با رئیس اداره تعاون، کار و رفاه امور اجتماعی رشت که از قضا او هم "علی لقمانی" است، نکته جالب دیگر این ماجراست! چراکه نام و نام خانوادگی رئیس اداره تعاون، کار و رفاه امور اجتماعی رشت نیز همانند یکی از اولین مدیران این شرکت که مدتی پس از اخذ موافقت نامه جای خود را به فرد دیگری داده است، "علی لقمانی" می باشد. شاید وظیفه این آقای لقمانی تنها اخذ این موافقنامه بوده است؟!!

قضاوت در این باره که آیا رئیس اداره تعاون، کار و رفاه امور اجتماعی رشت یکی از مدیران در زمان تاسیس این شرکت (که در فرجه ای 3 ماهه توانست به عنوان مشاور یکی از بزرگترین پروژه های عمرانی مسکن مهر رشت را برعهده بگیرد) است یا خیر، بر عهده خوانندگان فهیم باشد.
تشابه اسمی عجیب؛ این لقمانی همان لقمانی است؟! + اسناد
# رئیس کار، رفاه و امور اجتماعی شهرستان رشت #علی لقمانی


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
نظرات خوانندگان
بی نام
فکر می کنم یک آقای لقمانی در حوزه مدیریت امور شهرسازی سازمان راه وشهرسازی استان گیلان که برادر ایشان است نیز داریم . شاید ایشان نیز دخیل بوده است
دوشنبه، 7 خرداد 13979:40:44
مخالفمموافقم
پاسخ به اين اظهار نظر
پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند
نام*
پست الکترونیک
وبلاگ

رسول شعاعی
با سلام وخسته نباشید خدمت مدیر خبرگزاری و همکاران هیچ تفاوتی بین این علی و آن علی نیست با توجه به شناخت بنده هر دو یکی است.آدرس دفتر هم خیلی درسته و بنده از نزدیک ایشان را در دفتر ملاقات نمودم. والسلام
دوشنبه، 7 خرداد 139711:50:53
مخالفمموافقم
پاسخ به اين اظهار نظر
پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند
نام*
پست الکترونیک
وبلاگ

پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای سیاست
تازه های سیاست
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
213888 1