کدخبر:
213968
تاریخ انتشار:
۹ خرداد ۹۷
چاپ
چاپ
|
2 نظر
چاپ
دسته خبر
:

برادرزاده نماینده تهران هم به جمع کارکنان شهرداری رشت اضافه شد!

خزر: این نماینده، همان کسی است که ارتباط نزدیکی با یکی از شهرداران سابق رشت داشته و احتمال می رود عقد مقدمات قرارداد با این ژن خوب در گذشته فراهم شده باشد.

به گزارش خزر، به دلیل نبود صنایع تولیدی مادر، شهرداری رشت از جمله سازمان های عریض و طویلی است که بار ایجاد اشتغال را در شهر رشت به دوش می کشد! روند جذب نیرو هم در آن علی رغم تعداد بالای نیروهای موجود، هیچگاه متوقف نمی شود. اگرچه در گذشته، داشتن نسبت فامیلی با شورانشینان یا بعضی از مسئولین شهر و استان نقش موثری در تسهیل روند به کارگیری در شهرداری داشته اما هم اکنون شیوه دیگری برای الزام شهرداری به کار گرفته می شود.

گویا فعالیت در قالب پیمانی، قراردادی و یا حتی مشاوره و شکایت از شهرداری به اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی پس از اتمام مدت قرارداد، سناریویی است که بسیاری از جویندگان کار را بر پشت میزهای مدیریتی شهرداری رشت نشانده است. البته داشتن یک پارتی صاحب نفوذ مانند یکی از اعضای شورا برای انعقاد قرارداد اولیه لازم است.

در همین راستا، شنیده می شود اخیراً برادرزاده یکی از نمایندگان فعلی تهران! از همین طریق توانسته شهرداری رشت را محکوم و رای بازگشت به کار خود را از اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان دریافت کند.  این نماینده، همان کسی است که ارتباط نزدیکی با یکی از شهرداران سابق رشت داشته و احتمال می رود عقد مقدمات قرارداد با این ژن خوب در گذشته فراهم شده باشد. در خصوص روابط فی ما بین این نماینده و آن شهردار همین بس که شهردار وقت جلسه خود با اصحاب رسانه را به علت منتظر ماندن آقای نماینده در دفتر وی، نیمه کاره به پایان رسانده بود.

قابل تامل آن که این ژن خوب در کنار نعمت داشتن عموی نماینده، ارتباط فامیلی با یکی از مسئولان بلندپایه اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان هم داشته که صدالبته فرآیند محکومیت شهرداری و کسب رای بازگشت به کار را برای او آسان تر کرده است! بعید است این ژن خوب بخواهد در شهرداری رشت ماندگار شود بلکه احتمالاً با اخذ ماموریت از شهرداری به یکی از ادارات دولتی و با استفاده حداکثری از ظرفیت عمو جان و حمایت های همیشگی اش از دولت، به زودی ایشان را در قالب یکی از مدیران پرتوان و شایسته خواهیم دید!

 
برادرزاده نماینده تهران هم به جمع کارکنان شهرداری رشت اضافه شد!
#شورای شهر رشت #شهرداری رشت


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
نظرات خوانندگان
سعید
شما اول درست بررسی کن که این آقا با اون آقای نماینده تهران نسبت فامیلی داره بعدا شروع کن به تهمت و افترا... چرا با آبروی مردم بازی میکنی؟؟؟ تو این روزا ریختن آبروی مردم شده دست مایه بازی برای رسانه... واقعا جای تاسف داره!!!
جمعه، 11 خرداد 139717:47:24
مخالفمموافقم
پاسخ به اين اظهار نظر
پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند
نام*
پست الکترونیک
وبلاگ

بي نام
باداشتن عمو جان نماينده مجلس ومدير کل کار وامور اجتماعي که نسبت فاميلي نزديکي دارند ايا شهرداري رشت ميتواند درخصوص عدم جذب فرد مذکور خودداري کند .دراين صورت شهردار بايستي فاتحه خودرا بخواندچه بساهمين .... درزمان عضويت درشوراي شهر زن 45 ساله خودرا جذب شهرداري نموده است
پنجشنبه، 10 خرداد 13977:13:8
مخالفمموافقم
پاسخ به اين اظهار نظر
پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند
نام*
پست الکترونیک
وبلاگ

پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای سیاست
تازه های سیاست
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
213968 1