کدخبر:
213986
تاریخ انتشار:
۱۰ خرداد ۹۷
چاپ
چاپ
|
3 نظر
چاپ
دسته خبر
:

کدام مسئول شهرداری، رشت را "ده کوره" خواند؟!

خزر: این مدیر هتاک شهرداری رشت و همسرش توسط اسپانسر یکی از اعضای شورا به شهرداری رشت تحمیل شدند که البته همسرش اصلاً حاضر به حضور در رشت نشد!

به گزارش خزر، چندي پيش بود كه رضا رسولي در صحن علني شوراي شهر رشت و در واكنش به يكي از حواشي به وجود آمده، گفته بود: باندباز كسي است كه يك زن و مرد را بر دو پست معاونتي مي گمارد. همین اشاره کافی بود تا خبرنگار خزر به نکات جالبی از باندبازی یک عضو پرادعای شورا دست پیدا کند!

گویا قضیه از این قرار است که اسپانسر مالی یکی از اعضای پرادعای شورا از او می خواهد تا دو پست مدیریتی برای خواهر و شوهرخواهرش در شهرداری دست و پا کند! این عضو پرادعای شورا هم با فشار بر شهردار برای خواهر و همسر خواهر اسپانسر مالی خود که از قضا از سازندگان معروف هم می باشد، یک پست معاونت و یک پست مدیریتی جور می کند که البته خواهر آقای اسپانسر به علت داشتن حکم مسئولیت در یکی دیگر از شهرداری های کشور، پیامکی از حضور در شهرداری استعفا داده و همسر خود را برای شهرداری به یادگار می گذارد!

 

حالا اما نقل قول هایی از وی در فضای مجازی منتشر می شود که نامی جز حرمت شکنی را نمی توان بر آن نهاد.

تدبیر شرق در این خصوص می نویسد: "بر اساس شنیده ها یکی از مسولین ارشد و غیر بومی شهرداری رشت در جلسه ای خصوصی که تنی چند از نزدیکان بعضی از اعضای شورا نیز در آن جلسه حضور داشتند، شهر رشت را یک «ده کوره» و شهرداری رشت و پرسنل آن را «بی غیرت» خطاب کرده و مصداق این بی غیرتی را نیز اوضاع نابسامان شهرداری و شهر رشت عنوان نموده است!

این به اصطلاح مسول ارشد غیربومی شهرداری رشت همچنین اظهار داشته که داشتن پست در ده کوره ای مثل رشت و دستگاهی به مانند شهرداری هیچ ارزشی ندارد و ایشان به اصرار آقای شهردار است که پذیرفته دشواریهای زندگی در این ده کوره را تحمل نماید وگرنه کار کردن با افرادی که تعصب و غیرتی نسبت به شهرشان ندارند هیچ لطفی برای ایشان ندارد!

این اظهارات سخیف این به اصطلاح مدیر ارشد غیر بومی شهرداری رشت در حالی مطرح شده که بر اساس شنیده ها ایشان در طول هفته لااقل دو یا سه روز در محل کار خود به دلائل مراجعه به کلانشهرشان حضور نداشته و حوزه محل فعالیت ایشان عملا در شهرداری رشت تعطیل است."

حالا باید از آن عضو پرادعای شورا پرسید که جلب رضایت اسپانسر در نزد وی آن قدر ارزش داشته که اسباب توهین این مدیر تازه به دوران رسیده را به همشهریانش فراهم کند؟!

البته این عضو شورا ید طولایی در باندبازی و رانت خواری دارد به نحوی که اخیرا فرزند ایشان با استفاده از رانت و پتانسیل پدر توانسته قراردادی را با یکی از ادارت کل استان امضا کرده و با گذشت تنها 10 روز از آغاز این قرارداد و بدون اینکه حتی یک روز در محل کار حضور یابد، مامور به یکی دیگر از ادارات کل استان می شود! قابل تامل اینکه برادر وی یعنی دیگر فرزند این عضو شورا هم توانسته چندی قبل بدون هیچگونه آزمون استخدامی در یکی دیگر از سازمان های دولتی مشغول به کار شود.
کدام مسئول شهرداری، رشت را "ده کوره" خواند؟!
#شهرداری رشت #توهین مسئول شهرداری رشت


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
نظرات خوانندگان
بی نام
شهررشت رابه ده کوره تشبیه کرد . چرا ناراحت شدندآنانی که باعث عقب نگهداشتن شهررشت شدمد . بابا قبول کنید یک عذه سالها درراس شهرداری رشت بودند که فقط به جناح خاص وتفکر خاص ونگاه خاص مشهور بودند وفقط به پیشرفت شهرمان توجه نداشته اند . باید به این فرد احسن گفت که این جمله را با جسارت کامل به زبان آورد. پل جانبازان را بیاد آورید که اصلا فایده ای برای گره ترافیک شهرندارد اما اقدامات صورت گرفنه در خروجی منتهی به جاده پیربازار را ببنید که زمینهایش چقدر افزایش قیمت داشته با نصب یک پل . دهها وصدها مورد دیگر .چال وچوله شهررشت راببنید . ساخت وسازهای غیرمجاز درشهررشن را ببنید که حقوق عامه مردم تجاوز می کنند اما دریغ از اقدام . قبول کنید شهر ما را ده کوره کردند . برو پیشرفت شهر اردبیل را ببنید نگفته شهر تبریز یا مشهدیا شیراز یا اصفهان .وووو . لطفا دلواپسان که باعث غقب افتادگی شهررشت شدند سکوت کنند والا مردم آبرو آنان را می برنند . آقای سردبیر جرات دارید این مطلب را منعکس کنید .
شنبه، 12 خرداد 139719:14:54
مخالفمموافقم
پاسخ به اين اظهار نظر
پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند
نام*
پست الکترونیک
وبلاگ

بی نام
اگر اینجا ده کوره است پس این شخص هرچه سریعتر جل و پلاسش را جمع کند و....
جمعه، 11 خرداد 139717:15:16
مخالفمموافقم
پاسخ به اين اظهار نظر
پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند
نام*
پست الکترونیک
وبلاگ

arash
البته اگر واقعنگر باشیم و وضعیت شهرمون و به خصوص شورای شهر و شهرداری رشت رو ببینیم و با روند توسعه شهرهای دیگه کشور مقایسه کنیم،خیلی بیراه هم نگفته!!
شنبه، 12 خرداد 139712:27:16
مخالفمموافقم
پاسخ به اين اظهار نظر
پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند
نام*
پست الکترونیک
وبلاگ

پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای سیاست
تازه های سیاست
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
213986 1