کدخبر:
214004
تاریخ انتشار:
۱۲ خرداد ۹۷
چاپ
چاپ
|
0 نظر
چاپ
دسته خبر
:

به دلیل سگ آزاری صادر شد؛ ۳۰ضربه شلاق وفراگیری چگونگی برخورد باحیوانات جریمه سگ آزارشفتی

خزر: رئیس اداره حفاظت از محیط زیست شفت از صدور حکم متهم حیوان آزاری در این شهرستان خبرداد و گفت: ۳۰ ضربه شلاق و فراگیری چگونگی برخورد باحیوانات حکم حیوان آزار شفتی است.

به گزارش خزر، آخرین روزهای اسفند سال ۹۶ بود که انتشار فیلم حیوان آزاری یک قلاده سگ توسط فردی در شهرستان شفت در شبکه های مجازی اذهان عمومی و بسیاری از دوستداران حیوانات و حامیان محیط زیست را جریحه دار و خواستار برخورد قاطع با این فرد از سوی دستگاه های مسئول شدند. با توجه به اینکه این اقدام در محدوده شهرستان شفت انجام شده بود از همان روزهای ابتدای اداره حفاظت محیط زیست این شهرستان تحقیقات لازم را برای شناسایی و دستگیر فرد خاطی انجام داد و با توجه به مدارک موجود موفق به شناسایی و دستگیری وی شدند.

حال بعداز گذشت چند ماه و معرفی متهم به حیوان آزاری به مقام قضایی شهرستان شفت حکم وی صادر شد.

در این رابطه رئیس اداره حفاظت از محیط زیست شفت در گفتگویی اظهار کرد: پس از انتشار تصاویری مبنی بر حیوان آزاری و کشیدن یک قلاده سگ به وسیله خودرو، اداره محیط زیست شهرستان با بررسی و شناسایی هویت متخلف بلافاصله با تشکیل پرونده شخص مذکور را به مقام قضایی معرفی کرد.

رضا زمانی در ادامه با بیان اینکه انتشار این فیلم سبب جریحه دار شدن اذهان عمومی استان به ویژه شهرستان شده بود، افزود: با صدور حکم از سوی مقام قضایی شهرستان شفت شخص متهم به سگ آزاری به ۳۰ ضربه شلاق تعزیری محکوم شد.

وی با اشاره به اینکه این متهم باید هفته ای یک روز در اداره محیط زیست شهرستان شفت حاضر شود، گفت: آموزش نحوه برخورد و همچنین نگهداری از حیوانات مصدوم به مدت شش ماه از مجازات تکمیلی است که برای این متهم  از سوی مقام قضایی در نظر گرفته شده است.

رئیس اداره حفاظت از محیط زیست شفت در ادامه با بیان اینکه این اداره نیز به صورت ماهانه گزارش عملکرد این فرد را به مقام قضایی ارائه می کند، تصریح کرد: با توجه به اینکه براساس آموزه های دین اسلام حیوان آزاری اقدامی ناشایست است اداره محیط زیست با چنین اقداماتی برخورد قاطع می کند. /مهر
به دلیل سگ آزاری صادر شد؛ ۳۰ضربه شلاق وفراگیری چگونگی برخورد باحیوانات جریمه سگ آزارشفتی
#رییس محیط زیست رضا زمانی #سگ آزارشفتی


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای اجتماعي
تازه های اجتماعي
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
214004 1