کدخبر:
214052
تاریخ انتشار:
۱۳ خرداد ۹۷
چاپ
چاپ
|
2 نظر
چاپ
دسته خبر
:

واکنش مدیرکل اوقاف گیلان به یک سرقت هالیوودی!

خزر: گفته می شود سارقین ساعت 4 صبح و پس از بیهوش کردن نگهبانان و خادمین، با قطع برق دوربین های مداربسته را از کار انداخته و اقدام به بریدن و شکستن ضریح امام زاده هاشم کردند.

به گزارش خزر، چندی پیش بود که خبرهای منتشر شده در فضای مجازی حکایت از سرقت عجیب از بقعه امامزاده هاشم داشت. گفته می شد سارقان در فرصتی طلایی که دوربین های حفاظتی از کار افتاده بوده است، تمامی وجوه نذری مردم را به سرقت برده اند. برخی شنیده های غیرموثق میزان وجوه به سرقت رفته را بیش از صد میلیون تومان ارزیابی کردند. گفته می شود سارقین ساعت 4 صبح و پس از بیهوش کردن نگهبانان و خادمین، با قطع برق دوربین های مداربسته را از کار انداخته و اقدام به بریدن و شکستن ضریح امام زاده هاشم کردند.

در همین راستا، مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان گیلان در گفتگو با خبرنگار خزرآنلاین ضمن تایید این سرقت، می گوید: جزییات این حادثه هنوز در حال بررسی است. 

حجت الاسلام ستار علیزاده با بیان اینکه دوستان از نهادهای ذی ربط به این ماجرا ورود کرده اند، می افزاید: البته بقعه مبارک امامزاده هاشم مجهز به دوربین مداربسته بوده و علت و عوامل این حادثه و چگونگی سرقت در حال بررسی است.

این اظهارات مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان گیلان در حالی مطرح می شود که سرقت از بقعه مبارک امامزاده هاشم بی شباهت به داستان فیلم های هالیوودی با مضمون سرقت از بانک ها نبوده است چرا که سارقان پس از بیهوش کردن نگهبانان و خادمین، با آشنایی کامل از نقشه، اقدام به قطع برق نموده اند. مجهز نبودن دوربین های حفاظتی به باطری برای ادامه عملکرد در هنگام قطع برق هم در نوع خود بسیار عجیب است! مخصوصا اینکه سارقان مجهز به ابزار بریدن ضریح هم بوده اند و توانسته اند تمام نگهبانان را بیهوش کنند.

 
واکنش مدیرکل اوقاف گیلان به یک سرقت هالیوودی!
#اوقاف گیلان #سرقت از بقعه امام زاده هاشم


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
نظرات خوانندگان
گیلانی
سلام مردم بومی ومسافران و... نذورات نقدی زیادی به صندوق ها و ضریح می ریزند.خریدن باطری برای دوربین ها مگر چقدر هزینه دارد.یا اینکه سارقان می دانستند که دوربین ها باطری ندارند و...
دوشنبه، 14 خرداد 139711:36:1
مخالفمموافقم
پاسخ به اين اظهار نظر
پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند
نام*
پست الکترونیک
وبلاگ

بی نام
این پولا خرج چی قرار بود بشه ؟
دوشنبه، 14 خرداد 139710:2:34
مخالفمموافقم
پاسخ به اين اظهار نظر
پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند
نام*
پست الکترونیک
وبلاگ

پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای اجتماعي
تازه های اجتماعي
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
214052 1